Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy haverom...

Mit csináljak, ha egy haverom ugyanoda akar jelentkezni, ahova én is?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, nekem már elegem volt teljesen a gimnáziumi életből, és mivel itt nem sikerült beilleszkednem, egyetemen szeretnék újrakezdeni mindent. Viszont egy haverommal, osztálytársammal beszéltem a minap, aki eddig nem tudta hova menjen, most velem együtt akar lenni. Én viszont szeretnék egy új emberré válni, mégha erre a kapcsolataimat kell feláldoznom. Úgy viszont nem fog menni, ha ott van a nyakamba valaki, aki előtte ismert x évig.

Ilyenkor mit tudnék tenni? Győzzem meg? Ha eljön az idő csak csináljak úgy, mintha nem is létezne?



2022. jan. 5. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint ugyanaz az egyetem, kar, szak
2022. jan. 5. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pontosan melyik ez az egyetem? mert ha nagy, akkor az elején jó lesz, hogy ott van, a második félévben pedig simán el tudsz sodródni.
2022. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok értelme van az egésznek, haverod nem a csajod meg semmi...mi közöd van hozzá? Semmi. Ha ő is ott lesz attól te még más helyen vagy, ugyanúgy más emberekkel.
2022. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"mivel itt nem sikerült beilleszkednem, egyetemen szeretnék újrakezdeni mindent"

Ugye tudod, hogy az egyetemen mindenki leszar mindenkit? Köze nincs a giminek és az egyetemi rendszernek egymáshoz?

A haverod meg nem fog ott loholni a seggedbe valszeg folyamatosan, főleg ha lesztek 100-200an egy egy előadáson, ha egyáltalán felvesznek majd.

2022. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem nem a gimi. :)

Én is hasonlóan voltam, tiszta lappal akartam kezdeni. Egyik osztálytársam jött ugyanarra a szakra, ugyanoda.

Nem emlékszem hogy lett volna egyáltalán közös óránk vele, néha lyukasórában láttam, de amúgy is mindig másokkal lógott így semmilyen hatással nem voltunk egymás életére később.

Mondjuk ez attól függ, milyen szak... van ahol 50 hallgató van az egészen, van ahol 400.

2022. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egyetemtől függ. Én vidéki egyetemre járok, minden szakon max 20-an vannak és 1 tárgyhoz 1 előadást hirdetnek meg általában és 1 gyakorlatot. Kivéve olyan tárgyaknál,ami más szakosokkal is közösen van. Tehát pl ha hozzánk jönnétek,akkor fix rengeteget lennél vele. De ha egy hatalmas egyetemre mennétek,akkor nem is biztos hogy összefuttok,bár abból ahogy írtad úgy jött le,hogy veled akarna lenni.

Melyik egyetemről van szó?

2022. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Mondd neki, hogy meggondoltad magad, mégis inkább máshova jelentkezel. Az ilyen piócáktól nagyon nehéz megszabadulni, megértelek.
2022. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!