Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Menstruáció idején, hogyan...

Menstruáció idején, hogyan vidítsunk fel egy lányt? Nos, van egy nagyon jó lány barátom , akit a menzesze nagyon megszokott viselni. Viszont én el szeretném terelni a figyelmét erről. Mit javasoltok? Eddig a csoki a legkézenfekvőbb ami eszembe jutott

Figyelt kérdés
Mind a ketten 16 évesek vagyunk

2022. jan. 6. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fáj neki, azért kedvetlen?
2022. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hány meg eléggé megviseli belül is gondolom
2022. jan. 6. 21:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát valószínűleg igen, kedves #1
2022. jan. 6. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Értem, és te lány vagy vagy fiú?

Én megértem őt, nekem is pokol az első 3 nap.

Csoki, film, sorozat, zene melegítő palack, párna takaró, fekvés, pihenés, meg egy jó nagy adag gyógyszer ami segít nekem.

1es 23N

2022. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és nagyon szépen köszönöm, ment a zöld kéz
2022. jan. 6. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a fejem szokott nagyon fájni kb. 1 napig, más tünet ritkán van, én olyankor nem vágyom emberek társaságára, és gyógyszer sem mindig hat, ha még front is van, dupla "élvezet". Szerintem ilyenkor rá kell hagyni az érintettre, mit szeretne, és nem kell ráerőltetni vidítás címén semmit.
2022. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is a meleg palack szokott segíteni, esetleg vehetsz neki egy melegítőpárnát, amiben el kell törni egy kis fémdarabot, és akkor a meleg szétárad benne.
2022. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne gondold, kérdezd.


Mindenki meglepni akarja a másikat idegenek tanácsai alapján, de már ha megkérdeznéd, az is mutatná, hogy törődsz vele.

2022. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne vidítsd. Hagyd békén. Az nem szomorúság, hanem hormonális állapot. Kinél könnyű, kinél nehezebb.
2022. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Olyankor békén kell hagyni, pár nap alatt túl lesz rajta. Semmi gáz, ez teljesen normális.
2022. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!