Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Koleszosok, volt koleszosok,...

Koleszosok, volt koleszosok, ti mit csináltatok, mikor összevesztetek a gyerekes szobatársaitokkal? Kibékültetek, és minden a régi lett, vagy megmaradt a feszültség? Hogyan próbáltátok elviselhetőbbé tenni az ottlétet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszéltem vele (állandóan rám zúdította minden problémáját) aztán észre vette magát. Utána nem beszéltünk, csak éltünk egymás mellett. Meg alapból is introvertált vagyok, szeretek egyedül lenni.
2022. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél kibékültünk. Aztán megint összevesztünk valamin és akkor már kiköltöztem. Szerencse volt, éppen végzős voltam és már csak a vizsgáim maradtak, azokra meg otthonról is be tudtam járni. De a szobatársam az egész teljesen banális veszekedés miatt annyira megsértődött, hogy ő is kiköltözött, legalábbis amikor én mentem a cuccaimért, az ö dolgai már eltűntek. Ha ezt előre tudom, nem költözök ki és az egész szoba az enyém

lehetett volna a vizsgaidőszakra.

2022. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!