Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg csak kihasznál, és...

Tényleg csak kihasznál, és nem tekint igazából barátnak, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, ő 16, mindketten lányok vagyunk. Interneten barátkoztunk össze lassan 2 éve, és minden nap beszélünk elég sokat. Már videóchateltünk, szóval biztos hogy nem valami random pedofil... Azóta kb háromszor hoztam fel hogy találkozhatnánk, de mindig elutasította a szüleire hivatkozva. Ajánlottam sok opciót, hogy a szülei is felhívhatnak hogy lássák hogy nem valami pedo vagyok, és utána megadják a címet, szóval még az sincs hogy neki kell elmennie valahova egyedül. Végül kibökte, hogy nem akar találkozni. Utána elkezdett arról áradozni, hogy mennyire várta hogy újra találkozhasson a kolis barátaival(szobatársaival). Kb állandóan róluk beszél, képeket küld a beszélgetéseikről (de nem úgy hogy "ezen röhögök 5 perce lol" vagy bármi, értitek, csak kontextus nélkül küld egy képet, én meg kínosan próbálok hozzászólni). Ha én kezdek el mesélni valamit üzenetben, akkor az esetek 60%-ában nyom rá egy reakciót, aztán elkezd teljesen másról beszélni. VISZONT. Ha pánikrohama van, otthon veszekedés volt, vagy bármi ami neki rosszul esik, azt nem a koleszos barátainak mondja, hanem nekem. Én takarítsam a sz*rt, már bocsánat, ők meg majd boldogan elröhögcsélnek vele. De mikor ezt felhoztam neki, szentül állította, hogy nem így van. Szerintetek?

2022. jan. 16. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Psziches beteg?


Hagyd a fenebe...!

2022. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem vagy barát neki, csak egy chatelős profil. Te mélyebbnek gondolod ezt, igen.


Ahogy írod, arra "használ" hogy mikor rossz helyzetben van, akkor megnyugtasd, lehessen kihez fordulni, amit te eddig meg is tettél. Szakemberre van szüksége és nagy eséllyel nyugtatókra, de ez már az ő ügye.

2022. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációm volt nekem is. Évekig volt egy netes barátnőm, többször felhoztam a talit, de semmi nem lett belőle. Nálunk is úgy volt, hogy a rossz dolgokat, kapcsolatát elmesélte, de személyesen nem kért belőlem. Oké, nem lakott közel, de évi 1 tali szerintem belefért volna. Azt tanácsolom,hogy engedd el.. neki csak egy chatpartner/lelki szemetes vagy.
2022. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!