Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez tolakodó...

Szerintetek ez tolakodó lenne? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy haverom vagy ismerősöm, aki fotós, youtube videókból tanulta ki (nem végzett tudtommal ilyen tanulmányokat), de elég sok megbízása van. Amúgy nem magyar és nem tudom, akar-e a jövőben papírt szerezni, ezt csak miheztartás végett mondom. Nemrég láttam hogy a MOME meghirdette egy angol nyelvű fotó szakot is. Tolakodás lenne elküldeni neki, hátha érdekli? Egyébként egy arab srác, nem tudom mi számít nekik tolakodónak...


Link:


[link]



2022. jan. 17. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy érdekli-e és ha igen, akkor küldd el neki. De csak úgy a semmiből elküldeni neki szerintem fura lenne ^^"
2022. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne fura elküldeni egy ismerősnek egy linket, ami őt érdekelheti?????


Elküldöd, megnézi és eldönti, hogy érdekli, vagy sem. Ha nem érdekli, akkor nem fog vele ennél többet foglalkozni.


Ha nem küldesz neki naponta több tucat, számára érdektelen linket, amik közül egyik sem érdekli, akkor nem túlzás.


A link sokkal több segítség neki, mintha csak pár mondatban összefoglalod.


Nem érdemes ezen sokat agyalni. Ha nem érdekli, akkor kevesebb ideig fog emlékezni a linkedre, mint amennyit te agyalsz rajta. ha viszont érdekli, akkor nagyon fog örülni neki.

2022. jan. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!