Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretné,hogy...

Miért nem szeretné,hogy együtt dolgozzunk?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom,akivel együtt nőttűnk fel,kifogástalan baráti kapcsolat van köztünk,viszont talált egy klassz munkát,ahová nem akar be szervezni,nem akarja hogy együtt melozzunk,nem mondja meg mien okból csak a kifogásokkal jön

#Mi lehet a baj. Én szívesen hívnám magammal.
2022. jan. 17. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sem ajánlanék be senkit....

Ha valami miatt nem válsz be, őt fogják hibáztatni, hogy milyen embert hozott....

2022. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem tudná különválasztani a munkát a barátságtól. Mit tudom én, nem tudna eléggé figyelni, vagy amikor veled van, hülyébben viselkedik. És igen, amit az első írt, lehet előveszik, ha nem teljesítesz jól vagy egyéb gondjuk lesz veled.
2022. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilvánvalóan zert, mert ha valakit beajanl és az nem felel meg a követelményeknek, akkor az rá vet rossz fényt.
2022. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert a barátja vagy, nem azt jelenti, hogy mindenhol a seggében kell lenned. Ne vidd túlzásba a barátságot.
2022. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi képpen, nem szeretném túlzásba vinni,viszont idegen fazonokat be szervez,én most jelenleg egy olyan munkába járok,ahol alacsony fizetést kapok,és ők rengeteget keresnek havonta,Anyagi problémáim is vannak sajnos,Rengeteget segíteni ez a munka ,csak azt nem értem ha idegen ,embereket szervez be akkor engem miért ne,és ez által rengeteg sokat segítene rajtam
2022. jan. 17. 23:14
 6/10 A kérdező kommentje:
*Rengeteget segítene rajtam
2022. jan. 17. 23:16
 7/10 anonim válasza:
Hogy érted azt, hogy idegen embereket szervez be, ezt kitudnád fejteni?
2022. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg kerek perec.
2022. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem hogy online hírdeti,a munkát és ő is vállalja,nem szívesen mennék sehová külföldre,ha itthon lenne egy jó fizető munka,De hát rá kényszerítenek az anyagi gondok,nehéz körülmények
2022. jan. 18. 13:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta tegnap ő másnap megy,én egy hét múlva menjek ki utánna,viszont ebből nem lessz semmi,mert azt gondolom nem volt amit mondjon,és csak szégyenében mondta
2022. jan. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!