Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam helyre a hibáima...

Hogyan hozzam helyre a hibáimat és hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy olyan társaságba kerültem ahol végre azt éreztem, hogy ők tényleg a barátaim. Aztán a csoportba került egy lány egy fiú által (valószínűleg a fiú szerelmes volt a lányba). Nos, engem a lány nagyon idegesített és úgy éreztem elhúzza a társaságot és azt hiszi körülötte forog a világ. Miután ezt közöltem a fiú megvédte a lányt és nagyon mérges volt rám, és elkövettem a második hibát: Zaklattam. (Azért mert évek óta nem voltam baráti társaságba és senkit sem akartam elveszíteni a társaságból) Úgy értve, hogy béküljön már ki, ne legyen ilyen, bocsánat, stb. Többször közölte, hogy nem érdeklem, hagyjam békén. Elkövettem a 3. hibát: Mivel akkor pont egy elég problémás időszakom volt és már elegem volt mindenből, az unokatesómnál voltam és a videóhívásba ő is bent volt majd odaordítottam, hogy rohadjon meg, stb. Amit nem tudom hogy képzeltem akkor, de biztos nem voltam normális. Ezután letiltott mindenhol és nagyon bánom az egészet és nem tudom hogy oldhatnám meg.
2022. jan. 17. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan sehogy nem oldhatod meg, szálljál már végre le róluk, mielőtt feljelentenek zaklatásért. Az élet nem úgy működik, hogy hibát hibára halmozunk, majd azt mondjuk, hogy bocsika. Legalább tanulj belőle!
2022. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Kedzetnek keressz fel egy szakembert és ne zaklass embereket mert az bűncselekmény.
2022. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sehogy :d jobban jársz ha akarva/akaratlanul hanyagolod ezt a társaságot. Te is jobban jársz még ők is.
2022. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szerintem ez a hajó a lehető legmesszebb elúszott már.

Hagyd békén mert már csak rontani tudsz a helyzeten

Tanulópénznek jó volt, legközelebb okosabb leszel.

A srác helyében én sem békélnék már meg...

2022. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Emberek, nyilván nem úgy zaklattam, hogy odamentem a házához meg ilyenek. Hanem írtam neki napi 3x kb. És neki ez “zaklatásnak” számított. Másoknak mesélte.
2022. jan. 17. 23:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta a lánnyal összevesztek valamin. De teljesen megértem hogy ez a hajó elúszott, általában meg tudok oldani mindent, de itt kértem segítséget hátha még van remény. Egyébként nem vagyok ilyen hogy “zaklatok” embereket, mint írtam akkor nem volt rendben minden és valami bajom volt.
2022. jan. 17. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. Ha ő zaklatásnak vette akkor hiába mondod, hogy szerinted nem volt az....

Neki ez az volt, kellemetlen volt. Szerintem ennél egyértelműbben nem is jelezhetné hogy nem kíván kommunikálni veled.

Nyilván ha szeretne új esélyt adni vagy hiányoznál a társaságból már megkeresett volna...

2022. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Napi 3-szor??? Az neked nem sok? Heti 3 is sok! Tudomásul kell venned, ha mások nem kérnek belőled! Nem te irányítasz másokat! Nem várhatod el felületes ismerősöktől, hogy alkalmazkodjanak az esedékes rossz hangulatodhoz. Te tapadsz! Miközben mások menekülnek előled. Át kéne gondolni a viselkedésedet, akár egy pszichológussal.
2022. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Ember te hülye vagy a fejedben? Mondom hogy nem viselkedek így, sőt inkább visszahúzódó vagyok és utálom ha engem zaklatnak, barátaim sem voltak sose, most sincsenek az eset óta. Akkor jártam pszichológushoz amikor ez történt és antidepresszánst is szedtem, most már valamennyire kigyógyultam. Napi 3? Ez tényleg sok? Én akkor rossz helyen vagyok vagy nem tudom, de itt a korombeliek 20x spamelnek sőt valaki elmegy és személyesen akar beszélni az emberekkel, szóval lehet csak nekem elfogadható hogy napi 3x írok, pl. reggel, hogy: Szia, kérlek hadd beszéljünk. Délbe, hogy: Légyszi válaszolj, Este meg hogy: Nagyon sajnálom, nem gondolkodtam, szeretném ha meghallgatnál.
2022. jan. 18. 01:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát sok! Ez pont kimeríti a zaklatás fogalmát. És menjél szépen vissza a pszichológushoz, mert rádfér.
2022. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!