Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak igaz barátaid?

Vannak igaz barátaid?

Figyelt kérdés
Akikkel legalább heti szinten tartjátok a kapcsolatot (nem csak a neten), tudjátok mi történik a másikkal, 100%-osan számíthattok rá. Mennyi ideje vagytok barátok?

2022. jan. 17. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nincsenek, szülőknek köszönhetően is részben.

Anno nem akarták hogy előbb utóbb börtön legyen a vége, így elköltöztünk, de az életérzés megmaradt, és mai napig ismerősöm az akivel felnőttem. Ennyit erről.

2022. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak, valakivel tizennégy éve vagyunk barátok, valakivel csak két éve. Aztán vannak legalább ilyen jó barátaim, csak mivel különböző országokban élünk, többnyire az interneten tartjuk a kapcsolatot és évente csak párszor találkozunk.

24/L

2022. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

2 ilyen barátnőm van. Az egyiket óvodás koromtól ismerem, azóta vagyunk barátnők, a másik lányt 13 éves koromban ismertem meg egy buszmegállóban azóta tart a barátságunk.

29/N

2022. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Még hamisak sem, nemhogy igazak.

Utoljára tizenéves koromban volt szükségem barátokra, akkor volt is sok.

Jelenleg tökéletesen kitölti az életemet a párom, a családom, a munkám, az állataim és a hobbijaim.

2022. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Valamiért ebben az egy dologban szerencsés vagyok az életben. Vannak, talán a nagy átlagnál több. De ennek is tudok örülni, hogy legalább Ők vannak.
2022. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán!
2022. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek. Volt, de aztán nem kellettem neki és nem érdekeltem, pedig meg se sértettem. Már más céljai voltak, a karrierje töltötte ki minden idejét. Már írni se írt soha egy szót se.

Egy másik meg csak addig akart barátkozni míg kellettem valamire.

Ja, és sokan meg csak addig voltak barátok míg egy suliba jártunk (aki nem csak a suli idején volt barát, az is elhagyott mint fent írtam).


Már nem is vágyok barátságokra, pontosabban nem reménykedek mert tudom mi lesz a vége.

2022. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt hittem sokáig hogy van. Aztán jókora csalódást okozott, a mai napig nem hevertem ki. Azután már a bizalom kialakítása se menne senkivel.
2022. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
56%
Vannak. :)
2022. jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi elég másképp definiáljuk a barátságot, mert nálam a heti kapcsolattartás nem szempont és nem feltétel. Nekem vannak olyan barátaim, akikre 100%-osan számíthatok, mindig mindenben mellettem álltak, ismerjük egymás lelkivilágát kívül-belül, de nem találkozunk, sőt, neten sem beszélünk minden héten. De ha hajnalban felhívom, hogy baj van, akkor eldob mindent és jön segíteni, fordítva dettó. Van olyan - sokkal felszínesebb - barátom akivel sokkal gyakrabban találkozom, mert sokkal kisebb köztünk a távolság, mégsincs meg az a kapocs és bizalom. Nem attól függ, hogy mennyit találkozunk.

20 és 15 éves barátságokról beszélek.

2022. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!