Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm szülei bántalmazzák...

A barátnőm szülei bántalmazzák őt?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm már nem egyszer jelent meg sérülésekkel, véraláfutásos szemmel a szülei erőszakos viselkedésük miatt. Nagyon szeretnék neki segíteni, elmondtam neki hogy itt vagyok és számíthat rám, beszélhetünk bármikor.

Legtöbbször amikor erre terelődik a beszélgetés akkor témát vált és nem mond róla semmit.

Hogyan tudnék neki segíteni?

Mivel tudnám érzékeltetni vele hogy ténylegesen ott vagyok neki és nem csak dobalozok a szavakkal?



2022. jan. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj! Ha mostanában nem látsz rajta sérüléseket, akkor hagyd. Felesleges utólag felemlegetni, amit már végre sikerült elfelednie. Ha viszont újra látsz rajta friss verésnyomokat, akkor azonnal szólj neki, hogy ez így nem mehet tovább és hadd segíthess neki. Fontos, hogy ne a szüleit szidalmazd, mert az csak olaj lehet a tűzre.
2022. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az illetékes családsegítőhöz érdemes fordulni. Minden állampolgárnak jogában áll az ilyet jelezni!!!
2022. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2022. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!