Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok úgy, hogy ha...

Csak én vagyok úgy, hogy ha ismerkedek valakivel, akkor nagyon könnyen tudok beszélni bizniszről, de a személyes életéről nem szeretek beszélni?

Figyelt kérdés
Nagyon nyitott vagyok új emberek megismerésére, viszont félek személyes témákról kérdezni tőlük, és megnyílni is nagyon nehéz a személyes életemről, mert amúgy eléggé unalmas a személyes életem a legtöbb embernek, és nem szeretnék kényelmetlen helyzetbe hozni másokat amit könnyen elérhetek ha személyes életükről kérdezek valamit, és többnyire ha valaki nem kezd el erről beszélni, akkor elfogadom azt, hogy erről nem szeretne beszélni és csak bizniszről tudok velük beszélni, ami eléggé kevés, ahhoz hogy normális kapcsolatot alakítsak ki valakivel. Mit tegyek?

2022. jan. 19. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az a biznic?! A téma tokekapcsolati vagy függőségi inkább?
2022. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biznisz= munka pénz keresés stb
2022. jan. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!