Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normalis ha a volt baratnommel...

Normalis ha a volt baratnommel jo kapcsolatot tartok?

Figyelt kérdés
Szetmentunk 5 ev utan,mert nekem egy masik kellett hulye fejjel amit be is lattam neki honapokkal kesobb. Amig egyutt voltunk sose csaltam meg, lezartam mielott beleugrottam volna egy masik kapcsolatba. Szoval erdekes modon nem tavolodtunk el egymastol, talan csak kilometerben, mert en azota kulfoldre koltoztem es meg is hazasodtam. Igaz mar csak levelezunk,de akkor is van,hogy egy egesz oldalt tudunk irni,hogy mi tortenik stb. 0 is meghazasodott azota, bar sajnos rossz fickot valasztott es azota mar kulon utakon jarnak. Mindekt nem zavar. A felesegem tud rola,hogy tartjuk a kapcsolatot. Olvastam,hogy ez allitolag em normalis. Ti mit gondoltok?
2022. jan. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a felállásban szerintem igen...
2022. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális, és csak a távolságnak köszönheted, hogy az asszony nem balhézik (jogos lenne).
2022. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném, hogy a feleségedet nem zavarja, még ha nem is mondja.
2022. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig ha irunk egymasnak,mondom neki hogy nezze meg nyugodtan nincs benne semmi titkolozas. meg hozzafér a levelezesemhez is.
2022. jan. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!