Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék itt Pesten barátkoz...

Hol tudnék itt Pesten barátkozni? Főleg magamkorúakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég jöttem fel ide Pestre az egyetem miatt, de nem igazán sikerült baráti kapcsolatokat kiépíteni, ami miatt a nap nagyrészét egyedül töltöm, hol tudna egy magamfajta vidéki egyetemista fiatal barátokat szerezni? Tudtok valami jó helyet?

#Barát, Pest
2022. jan. 20. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Lemész az utcára, meglátod jön szembe egy szimpatikus korodbeli ember, ráköszönsz és elkezdtek ismerkedni.


Így.

2022. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, hát Budapesten pont ez nem működne. :-)))

Ennél sokkal zárkózottabbak az emberek egy nagyvárosban.

2022. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el valami hobbit, pl tánc vagy edzés, oda mindenki egyedül megy általában és lehet barátkozni.
2022. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

2-es

És ha mégis működne!

2022. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1-es sem járt még a falu határán kívül.:D


Op: Online. Egyetemen. Hobbi, sport miatt.

2022. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, sztm Budapesten az utcán lehetetlen barátkozni, az emberek mindenhova sietnek stb, nagyon bizalmatlanok. Online-n már próbáltam nem sok sikerrel, sportolni nem nagyon szoktam, hobbi nem nagyon van, van ami érdekel szeretem csinálni, de még nem találtam olyan helyet ahol ezt csinálhatom mások társaságában.
2022. jan. 20. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz: uszodaba, furdobe, jegpalyara ... de plazazhatsz is (csak az utcan rohannak a varosi emberek). Benezhetsz egy szorakozo helyre, jarhatsz sorozobe vagy kavezoba, egyetemen is baratkozhatsz.
2022. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!