Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha félek azoktól...

Mit tegyek ha félek azoktól akik crusholnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy még nyáron volt egy lány aki crusholt és képeket készített rólam órákon és mondjuk ha elmentünk valahova. Azóta most két ember crushol és egyiket se szeretem de már egy trauma bennem az, hogy rám gondolnak, elkepzelik velem a jövőt, már attól is félek hogy a házban a tukrokon át figyelnek még fürdeni is alig merek, mit tegyek hogy ez ne így éljen bennem, mert nem akarom őket megbántani?

2022. jan. 24. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képeket készített? Ez nem crusholás hanem stalkerkedés.
2022. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh hát ezen már én is gondolkodtam de szerintem csak annyi volt hogy én amikor valakit crusholtam mindig meg akartam gyozodni róla hogy tényleg olyan boldog e és úgy néz ki ahogy elképzeltem mivel nem nagyon láttam élőben csak 5szor 6szorde köszönöm a hasznos választ! <3
2022. jan. 25. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Hat ez eleg beteges, mar nem azert.
2022. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

szerintem ezt inkább az iskolapszichológussal beszéld meg. (nem ciki)

A "crushol" kifejezést meg légyszi ne használd

2022. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit féltem de tudom hogy nem akart rosszat és már nagyon sokszor kért bocsánatot de nálunk ez normális ha a crushodrol van fotód szív ja
2022. jan. 25. 00:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!