Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális ha rosszul esik?

Ez normális ha rosszul esik?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal mélyíteni szerettem volna a kapcsolatomat. Elmondása szerint én is a top barátai közt vagyok. Nagyon sok energiát fektettem a kapcsolatunkba, két beadandóját is megírtam úgy hogy semmit nem kértem/kaptam cserébe, amikor szomorú volt, még hajnali kettőkor is hulla fáradtan telefonálgattam vele. Én nem szoktam tőle semmilyen szívességet kérni, mert hajlamos arra hogy úgy érzi, az emberek kihasználják. A névnapunk közt pontosan 1 hónap eltérés van. Nagyon készültem arra hogy meg tudjam lepni, gondosan válogattam ki az ajándékait. Külön elhívtam hogy találkozzunk és ott oda tudom adni az ajándékot. Tegnapelőtt az én névnapom volt, viszont ő letudta az egészet annyival hogy írta üzenetben hogy boldog névnapot. Nem köszöntött fel személyesen, ajándékot sem adott és nem is hívott el találkozni. Félreértés ne essék, nem ajándékokra fájt a fogam, hanem maga a gesztus, a szándék hiányzott. Azt hiszem, én jóval többet gondoltam ebbe a barátságba, mint ami valójában, kicsit egyoldalúnak érzem az egészet :/ mi a tennétek a helyemben? Illetve egyáltalán szóvá tegyem ezt?

2022. jan. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Jól kihasználtak téged. Ami szemétség. De azért lehetett volna annyi eszed, hogy ezt előbb észreveszed.
2022. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Most te szerelmes vagy bele? Nemet, kort nem irtal. Ha tenyleg csak barátok vagytok, akkor szerintem kicsit tultoltad az egeszet, nyomulós vagy. Nevnapot meg nem nagyon szoktuk ünnepelni, es csak azert nem fogok nagy feneket keríteni neki, mert te is azt keritettel az enyémnek.
2022. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos eleinte nem tűnt fel. Mert hívogatott találkozni, mindig írt nekem, ha szomorú voltam, felhívott....mostanában kezdett kicsit fura lenni a dolog...amúgy 1 éve ismerjük egymást
2022. jan. 29. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak

Abszolút nem nyomultam,egyébként van párkapcsolatom. Szerintem egy barátságban alap hogy odafigyelünk egymásra, szomorú, ha már a gesztusokat is nyomulásnak érzik egyesek...

2022. jan. 29. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

De akkor mindketten lanyok vagytok?

Amugy tulajdonképpen azert csinaltal meg neki valamit, hogy utana te azt visszakapd. Ennek igy sok ertelme nincs. Ha meg az alap dolgokat nem viszonozza feled, pl. segitsegnyujtas, meghallgatás, tanácsadás, amik nem kerulnek pénzbe, akkor nem ertem minek próbálkozol meg ajándékokkal. En biztos vettem volna neked viszont valami cuccot, de hát látod nem mindenki ilyen, lehet pénze sem volt ra.

2022. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én maradnék barátja, de csak annyira amennyire ő tart téged.

ő csak írt a névnapodra, ennyit tégy te is és nem többet stb.

ha ő nem hívogat el téged valahová talizni, akkor te se őt.

szerintem te mélyebbnek érzed ezt a barátságot mint ő, viszont ő nem tartja ennyire mélynek. annyi időt energiát stb fektess bele amennyit ő is.

2022. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!