Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? (Többi lent)

Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Személyesen egy barátom nincs. Voltak olyan személyek, akiknek csak akkor kellettem, akin lehetett nevetni, ezek osztálytársak voltak, és ennyi.

Viszont, vannak internetes barátaim egy játékba. Ha felmegyek erre a játékra, melegség hatol át a szívemen, tudok kikkel chatelni, van ott egy kialakult közösség, és azt érzem, hogy szeretnek és befogadnak ami NAGYON NAGYON NAGYON jó érzés.

Sajna személyesen nem ismerek őket, és mind elég messze él.


Emellett nagyon magányos és depressziós, valamint félek az emberektől valóságban, és itt ezen a játékban azt érzem, hogy megvédenek és mellettem állnak, de ez csak addig tart míg fent vagyok.

17/F



2022. febr. 4. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb sorsra vagy érdemes, s kívánom, hogy rátalalálj azokra az emberekre, kik méltók hozzád. De lehet, ez csak 5-10 év múlva fog megtörténni. Fel viszont sose add!


29f

2022. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Normális, ha bár nekem soha nem volt ilyenben részem, igazából barátaim sincsenek. De örülök hogy neked vannak.
2022. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!