Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány, akinek támasza...

Van egy lány, akinek támasza vagyok, szerintetek fogja értékelni? Hasznos?

Figyelt kérdés

Nos, bocs, ha rossz kategória. Tegye át a modi, ha tudja, jobba.


Van egy lány. Szép, aranyos, de nagyon magányos. Ennek ellenére, vagy inkább emellett elég flegma és beképzelt. De valójában ez inkább egy pajzs, egy páncél.

Én meg vagyok, mint fiú, aki több évvel időseb nála, de borzasztóan sajnálom. És írok neki rendszeresen.

Legalább napi egyszer. Mert tudom, hogy nem jó élete volt és most sem maradéktalanul boldog.

Én lenyelem az esetleges bunkóságait, hogy ő nem kérdez vissza,ha én kérdezek valamit, hogy sokszor nem válaszol csak később, vagy kicsit flegma. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok a legfontosabb ember az életében.

De ismerem a szüleit, a nevelőszüleit, egy két volt kapcsolatát és borzasztóan sajnálom, ezért azt tűztem ki célul, hogy nekem semmibe nem kerül, ezeket elengedni a fülem mellett. És az a célom, hogy biztosítsak neki egy stabil pontot az életében. Érdek nélkül. Csak ha majd egyszer visszagondol az életére jusson eszébe, hogy volt egy ember aki nem azért volt vele kedves , mert a teste kellett neki.

(nem , nekem ő nem kell. nem akarok vele lefeküdni. barátnőnek egy ilyen gyenge lábakon álló ember pedig nem kellene. és semmit nem várok cserébe)


Vajon, ha majd egyszer belegondol, eszébe fog jutni ez? Úgy értem, szerintetek ez hasznos? Hasznos amit csinálok az ő életében, vagy abbbszzzolút de nagyon felesleges?



2022. febr. 4. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Amíg nem fogad el téged barátnak, nyílik meg előtted és nem úgy tekint rád mint egy nyomira, akkor talán :)
2022. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk, de én a következő végkifejleteket gondolom reálisnak:

- végül mégis belehabarodsz és más lesz a "koncepció"

- lesz párkapcsolatod és ez a dolog természetszerűen elhal

- a lánynak lesz párkapcsolata és ez a dolog természetszerűen (még inkább) elhal

- lehet, hogy a lány fog végül nyitni feléd romantikus célzattal


Egyébként érdekes, amiket írsz, egyfelől "kedves", "aranyos" másszor flegma, beképzelt, bunkó. Én a helyedben azért hagynám ezt, mert a kérdés azt jelzi, hogy - feltehetően jogosan - elbizonytalanodtál. Majd talál valakit, akit az első helyre tesz, s azzal nem lesz flegma, beképzelt, meg bunkó.

2022. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

már évekkel ezelőtt volt "romantikusabb" szál, ami elhalt. :D

Nem beszéltünk, nem írtam neki, de most úgy észleletem a social medián keresztül, hogy nagyon nincs jól.


Úgy gondolom, hogy elfogad és megnyílik és őszinte velem. Sokszor sírt, kérte, hívjam fel, elmondott sok mindent. Emellett amikor kipihente magát, akkor felszínesebb. :D


A lényeg, hogy én ezekkel tisztában vagyok. Nem fogok érezni semmi többet iránta, mert felesleges. Az, hogy ő mit fog, meg mit nem, pont nem érdekel.

Nincsenek már felé elvárásaim, amik voltak, azokat évekkel ezelőtt lerombolta. :D

Azért csinálom ezt, hogy ne legyen egyedül, mint a kisujjam.

Valójában ebben nem bizonytalanodtam el, csak max abban, hogy vajon tényleg lesz e az életében ennek pozitív hozadéka, vagy abszolút hidegen hagyja most is és a jövőben is.

2022. febr. 4. 20:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"[M]ár évekkel ezelőtt volt "romantikusabb" szál, ami elhalt. [...] Az, hogy ő mit fog, meg mit nem, pont nem érdekel."

Akkor viszont ezt mihamarabb fejezd be, mert negatív hozadéka is lehet még ennek a hozzáállásnak.

2022. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugytunik h azert erdekel meg a csaj.. 😀 nekemis volt mar ilyen tobbszor am. H segitek a depis csajszinak stb. Sose volt ertelme, foleg ha ilyen veled. Ha jobban lesz vlszeg le fog szrni ha meg nem akkor szenvedhetsz vele eredmeny nelkul
2022. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

milyen negatív hozadékra gondolsz?

Nagyon nem úgy néz ki, mint aki bármiféle érzelmet bele akarna tenni a dologba :D

2022. febr. 4. 20:23
 7/18 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van egyébként, nem akarok begyepesedni, nyitott vagyok az új nézőpontokra.
2022. febr. 4. 20:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te megtetted amit lehet. Rajta mulik. En mar nem irkalnek neki.. ha tenyleg te vagy a tamasza meg hasonlok majd ir o. Ha meg nem, akkor ertelmetlen az egesz
2022. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

igen, én is így gondolom. És itt emelkednék felül. Hogy félretegyem a sértettségemet. Vagy a mellőzöttséget. Hogy írok én. Lehet, hogy hidegen hagyja. Lehet úgy tűnik, hogy megalázó nekem. De lehet, hogy ez hosszútávon azt fogja jelenteni, hogy nem fogja felvágni az ereit, vagy nem lesznek teljesen rosszak az évei. Hogy egyszer, amikor nagyon rosszul van, talán eszébe jut, hogy volt legalább egy ember, aki megkérdezte, hogy mizu. :D

Szívem szerint én sem írnék neki, de ha jót cselekedhetek vele, akkor félreteszem az önzőségemet.

2022. febr. 4. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon odavagy a csajer 😀 kuloben mehetnel jotekonykodni meg raszorulokon is segiteni ennyierovel. Oket nem sajnalod csak a szep, aranyos, maganyos lanyt? 😏
2022. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!