Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye normàlis hogyha felhúzom...

Ugye normàlis hogyha felhúzom magam azon hogy utànoz engem mindenben baràtnőm?

Figyelt kérdés

Nemrègiben kinèztem egy felsőt az interneten, gondolkoztam rajta jól e àllna ezért megkèrdeztem tőle. Aztmondta "Nemrossz" majd màsnap megrendelte magànak.

Mikor megtudta hogy màr ènis megrendeltem inkàbb nem hordja.

Nem tud egymagàban baràtkozni, tehàt akàrkivel megismerkedem ő is akarja ismerni.

(Bejelöli esetleg.. -.-)

Csinàltattam műszempillàt, ő is időpontot kèrt tőle hirtelen.

Körmösèt levàltotta az enyèmre mert mièrt ne..

Most akarok rendelni egy drk cipőt, mit ad isten

Ő is azt akar :DDD

Egy ideig tűrtem, de màr az agyamra ment.

18L


2022. febr. 11. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Örülj nekik! Te vagy a példaképük.

Ha nagyon zavar, akkor szerezz be egy olyan dolgot, amit ők már nem tudnának... :,D

2022. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.


Az lenne a normális, ha tennél rá magasról.... WTFI

2022. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél te a felnőttebb, ne vedd fel, csak észreveszi magát előbb utóbb.
2022. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem zavarna, de amikor az ismerőseimet jelölgeti vagy rájuk akaszkodik akkor ne engem minősítsen vele, hogy milyen barátaim vannak, a többi nekem még elmegy kategória. Aztán miket fog még csinálni? Én is felhúznám magam már bocsánat, de amikor olyan dolog lesz akkor ne az én hátamon próbáljon meg felmászni.
2022. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindig utánoztak a barátnőim, soha nem zavart, felnéznek rám és olyanok akarnak lenni mint én, ez nem egy rossz dolog.

Mondjuk én soha nem voltam felszínes kirakatember, nem tud érdekelni hogy mások mit szólnak ha ugyanolyan cuccunk van vagy ugyanolyan a hajunk mondjuk.

El tudom képzelni hogy ha felszínes lennék, akkor zavarna hogy mások esetleg azt hiszik hogy én utánozom a barátnőimet, de hidegen hagy hogy ki mit hisz. Azt hordom/veszem/használom ami tetszik, abba meg nem halok bele ha más is ugyanazt hordja/veszi/használja, esetleg az én példámat követve.

Nem gondolom magamat annyira egyedinek és különlegesnek, hogy azt higgyem, olyanom csak nekem lehet.

2022. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb már rúdtesók lesztek.
2022. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már vagy 10x volt, át variálva. Nem unod még?
2022. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es.

Ok.

Nem az èn kèrdèseim.

2022. febr. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!