Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Korabban eleg sok baratom...

Korabban eleg sok baratom volt. Gimiben is azert 6-7en nagyon joban voltunk, egyetem alatt is mindig volt 2-3 közelebbi ember hozzam, de most h ezeknek vege mindenki szetszeledt es teljesen egyedul maradtam. Tapasztaltatok hasonlot?

Figyelt kérdés
Azt latom meg a hatterben, hohy mindenkinek lett kivetel nelkul parkapcsolata es igy mar inkabb azzal foglalkoznak vagy a munkaval. Munkahelyen probaltam baratkozni, de valahogy en nem igazan elvezem azt ha munkatarsaimmal munkan kivul idot kell toltenem. Osszefoglalva az a legnagyobb problemam, hogy nincs 1db lany baratnom sem, akivel tenyleg azt ereznem, hohy barmirol tudunk beszelni es kozben ne jarna mashol a feje. Eddig semmi motivaciom nem volt parkapcsolatot keresni, de igy mar eleg sokat gondolkodok rajta, mert ez kesobb csak rosszabb lesz. Annyira hianyoznak. 25L

2022. febr. 11. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesztek már annyit együtt mint suliban/egyetemen de ettől még ha voltak barátnőid akkor azokkal simán meg lehetne próbálni felmelegíteni a kapcsolatot.


Ha sok időt akarsz valakivel eltölteni és ebben méred a kapcsolat minőségét akkor meg olyanokat keress akik szintén szinglik és élik világukat, mint te. Ez se lenne olyan ritka a 25 évesek között, meg neked is ott lenne a lehetőség, hogy nyiss a fiatalabb korosztály felé.

2022. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi rengeteget vagyunk együtt a barátainkkal párkapcsolat mellől is, de ezek a gimis meg egyetemi csajbandák tényleg nem szoktak tartósak lenni. Őszintén szólva barátnőm nekem sincs akivel mindent megbeszélek, inkább fiúk, nekik is volt, vagy van kapcsolata, vagy van hogy átmenetileg szinglik de egymást megtartjuk, mert elégs zoros barátság, felnőttként választottuk egymást, nem egy gimis osztály hozott össze, szerintem ez sokat számít...
2022. febr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!