Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 év korkülömbséggel barátdág?

30 év korkülömbséggel barátdág?

Figyelt kérdés

Ő 49 én 19 és ellenkező nem képviselői vagyunk.

Az ismerettségi körömben rengetegen szívják azzal a véremet, hogy biztos kapuzárási pánikja van meg hasonlók. Tény, hogy válik, de az is, hogy tudom csak barátkozunk szeretne, ami részemről is igaz.

Ti mit gondoltok erről? Ha a gondolatmenetetek kifejtéséhez plusz infó kell kérdezzetek nyugodtan. De tényleg kíváncsi vagyok.



2022. febr. 14. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Kapuzárási pánikja van, ahogy írják. Most válik, felakar szedni egy 19 éves tinit. Szerinted mi mást akarhatna tőled? Közötök nincs egymáshoz az életben.
2022. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

#1


+1

2022. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Barátság?

Persze, extrákkal.

2022. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy egy igen lényeges infó kimaradt. Tudja, hogy ugyanazon kaoura játszunk hiába nem ugyanaz a nemünk😅
2022. febr. 14. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Élvezd ki, lehet tanulsz pár jó dolgot, de ne remélj, és ne várj csodát se!

Ha odakerülne a sor, ne hazudj neki, közöld vele őszintén, hogy csak azért ő, mert jelenleg nincs más aki lehetne.


Nem mondom, hogy húzd le, de ha magától ad bármit is ne utasítsd el, viszont ne is várd el!

2022. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hat, akkor avassatok be a kornyezeteteket ebbe a plusz infoba es gond letudva.
2022. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha arra gondoltál, de vannak rajta kívül barátaim, akik ráadásul korombeliek, tehát nem "csak azért ő, mert jelenleg nincs más aki lehetne"



Sosem vártam el és nem is várom, hogy jó beszélgetésen és társaságon kívül adjon mást is. Tethát összesítve csak annyit kérek amennyit adok.

2022. febr. 14. 22:19
 8/16 A kérdező kommentje:
22:08, hidd el, tudják csak unatkozom és random emberek véleményére vagyok kíváncsi. Ennyi meg egy bambi
2022. febr. 14. 22:21
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Az írásod alapján nem úgy néz ki hogy a személyiséged olyan megragadó lenne, hogy amiatt közeledne, de te tudod...
2022. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor meg majd kialakul. Tervezni kár úgyis...


Nézd meg ezt is...

[link]


Én már utaltam is neki egy ötöst... Meghatott :(

2022. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!