Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem ír vissza az egyik...

Ha nem ír vissza az egyik legjobb barátnőm napokig, akkor annyira nem is a legjobb?

Figyelt kérdés

Hétfő este írtam neki valamilyen témára reagálva, egy semleges kérdést tettem fel, semmi személyes, de még mindig nem válaszolt. Ilyen még sosem volt, legkésőbb másnap vissza szokott írni. Arra is gondoltam, hogy így próbál megleckéztetni, mert nálam elő szokott fordulni, hogy aznap már nem írok vissza mert jól elvagyok/mással foglalkozom és csak másnap válaszolok. Ez viszont nem mindennapos, úgy mondanám, hogy van hogy így van, de van hogy gyorsan reagálok az üzenetekre. Ilyenkor nem csak neki nem reagálok hanem másnak se. Ő viszont egyértelműen fent van, mert kiírja a messenger.

Szerintetek? Próbáljak meg nem ezzel foglalkozni?

20-on pár évesek vagyunk mindketten.



2022. febr. 16. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Visszanyaltba fagyi esete
2022. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de szerintem marhára nem az határozza meg a barátságot, hogy milyen gyorsan válaszol valaki egy semmitmondó, egyáltalán nem fontos vagy sürgős üzenetre. Ki tudja, lehet azért vannak 20+ éves barátságaim eszembe se jutna megsértődni azon, ha néha elfelejt valamire válaszolni és csak pár nap múlva jut eszébe.

Amúgy attól még, hogy azt írja a messenger, hogy fent van még nem feltétlenül igaz, nálam is azt jelzi folymatosan, miközben ki vannak kapcsolva az értesítéseim és max néha nézek fel.

2022. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazatok van mindkettőtöknek. Megpróbálom akkor lazábban venni, de az tény, hogy könnyen megbántódok, és rögtön azt gondolom hogy az illetőnek velem van problémája.
2022. febr. 16. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezen múlik. Ha kedved van amúgy ettől még írhatsz megint te. Aztán ír ha tud
2022. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem engedd el, ne keresd te sem. Lehet így akarja megszüntetni a kapcsolatotokat...

Nekem most két hete nem ír vissza, sőt meg se nézi az üzimet a "barátom" és fent van. Úgy vagyok vele hogy aki akar az morzsolódjon le, ezzel többet nem tudok tenni. És már ez többszöri esett szóval nem felesleges hiszti a részemről.

Hogy melyikünk vesztett többet? Egyrészről én, mert úgy érzem felesleges volt időt és energiát áldoznom, másrészről pedig ő, mert én legalább törődtem vele és bátorítottam amikor arra volt szüksége.

2022. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó, remélem jól fog végződni neked is végül.

Nekem szerencsére időközben megoldódott, most írt vissza egy jó indokot a barátnőm. Hülyeség volt azt hinnem, hogy baja van velem. Sajnos könnyen elbizonytalanodom az emberekben. Köszi ha hozzászóltál.✌🏻

2022. febr. 16. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tartom valószínűleg, hogy változni fog a helyzet, ha két hét alatt se sikerült reagálnia.

De örülök hogy végül megtudtátok beszélni a dolgokat! :)

2022. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
#7 pedig lehet majd ír. Csak hagyd nyitva az ajtót. Szerintem fontos érteni az életben, hogy egy csomó minden történhet, ami valahogy elsodor. Ez hülyén hangzik de lehet akár valami kicsi is manapság, pl valaki rácsavarodik a számitógépre, de lehetnem más emberek vagy gondok is. Szerintem az a fontos, hogyha kedveljük szeretjük a másikat, akkor ne taszítsuk el, ha mégis előkerül. És ha mi kevedtünk el, akkor meg kerüljünk elő, ne gondoljuk, hogy már késő.
2022. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig én sem értem, mi zajlik le ilyenkor az emberek fejében, mikor se szó, se beszéd eltűnnek időtlen időkre, és tesznek magasról az állítólagos "barátjukra".

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, péntek óta sz*rik a fejemre a "legjobb barátom". Ha pontos akarok lenni, hogy mikor beszélgettünk utoljára úgy igazán, akkor egészen február 3-ig kell visszatekinteni.

Persze ezidő alatt repkedtek a sztorik is instára nála, hisz arra valahogy mindig jut idő... de arra, hogy odahányjon két sort, hogy "bocs, nincs kedvem beszélgetni, majd jelentkezek", vagy valami, az luxus.

Barátság az ilyen egyáltalán?

2022. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, 30 éve vagyunk barátok. Ő nem mindig nézi a messengert, pedig sokszor fent van facén. Van amikor még aznap megnézi, van amikor nem. Ő ilyen. Ha sürgős valami, akkor felhívom. Ha nem tudja felvenni, mindig visszahív.

Ha kérdezek tőle messengeren valamit, tudom hogy nem biztos hogy megnézi. Egyszer mentem hozzá vendégségbe, szóvá tettem viccesen, hogy lehetetlen neki írni bármit is. Kérdezte miért? Mondom, 3 hete küldtem neked valamit, azóta sem nézted meg. Nem is tudta, nem figyelte. Azóta egy picit azért jobb a helyzet, de 1-2 nap már részemről fel sem tűnik ha nem válaszol.

Szóval mivel tudom, hogy ilyen, sürgős ügyben telefonon tartjuk a kapcsolatot.

2022. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!