Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a szituációban?

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm még hónapokkal ezelőtt kiközösített a baráti társaságomból, ezek után ellenem is uszított sok embert, és még egyszer pics@nak is nevezett. Ezek után talán életem legrosszabb időszaka következett. Nem maradtak barátaim, csak egy, de attól még rosszul éreztem magam. Minden nap sírtam este, és előfordult hogy iskolába menet is, egy olyan út szakaszon ahol kevés ember van, ezért nem látta senki.

Most, amikor már hónapok teltek el az incidens óta, és lettek új barátaim, meg minden, tehát sikerült talpra állnom, ma írt nekem egy üzenetet, miszerint sajnálja, ő nem akart megbántani, és hogy nem kell öribarinak lennünk, de bocsássak meg neki.

Magyarul, annyi fájdalmat okozott nekem, és most csak így benyögi, hogy amúgy jaj, bocsika, nem volt szándékos...

Pedig, tudta hogy megbántott engem, és mégis csak most szánta rá kényes idejét hogy írjon nekem egy két sort, legalább élőben kérne bocsánatot...


Oké, talán ez nem hangzik annyira durvának, de nekem nagyon rosszul esett. Talán ennyire még barátban soha nem is csalódtam..


Te mit tennél? Megbocsáltsak neki, ignoráljam, vagy inkább küldjem el melegebb éghajlatokra?

És azt hozzá kell tenni, hogy ha az utolsó két opció mellett döntök, akkor valószínűleg kipécéz magának. De, ha az egyes opció mellett, akkor meg benyalok neki, azt meg nem szeretném: :/


Az értelmes válaszokat előre is megköszönöm, és azt is, hogy szántál rám ídőt, és elolvastad!



2022. febr. 18. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rúgd picsán azt a picsát!
2022. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
könnyű mondani, amúgy szívesen megtenném! :D
2022. febr. 18. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szarjál sünt!

ennyit írnék neki

2022. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem bocsáss meg neki de ne foglalkozz vele. Azért bocsáss meg, mert ha haragot tartasz az csak téged mérgez nem őt. Egyébként meg akiket könnyen ellened lehetett fordítani, sose voltak igazán a barátaid, szóval csak szívességet tett hogy ez kiderült. Fel a fejjel, hatalmas dramaknak éltem meg én is ezeket, de eltelt 10 év a gimi óta és alig emlékszem már ezekre:)
2022. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem nyitom meg az üzenetet. Az mennyire bunkóság szerintetek?
2022. febr. 18. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5# még te gondolkozol, hogy bunkó vagy-e? Igen, az a legjobb amit tehetsz, még arra sem méltatod, hogy megnyisd a levelet. Egyébként is a te fiókod, azt az üzenetet nyitod meg ami neked tetszik, sosem a feladó diktál!

Legyen annyi tartás benned, hogy meg se nyitod, egy ilyen embert végleg lehúzunk a wc-n.

Tartsál ki, ne legyenek kétségeid, felejtsd el ezt a szemétládát.

2022. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

háát.. már visszaírtam neki, de egy nagyon passzív választ, összesen annyit, hogy oké, semmi probléma. ezek után nem fogok vele foglalkozni, le is tiltottam..



köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2022. febr. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!