Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogy hogyan szerezz...

Nem tudom, hogy hogyan szerezzem vissza a legjobb barátomat. Segítség?

Figyelt kérdés
Már 4-5 hónapja nem beszéltünk. Október környékén nagyon megváltozott, már nem beszélt velem olyan gyakran mint addig és én ezt szóvá tettem, mondtam hogy rosszul esik. Azt mondta, hogy nem tud ezzel mit tenni, nem fogja napokig rosszul érezni magát mert valami nem úgy sikerül ahogy azt szeretném. Ezek után írtam neki még párszor, de közömbösen sokszor bunkón válaszolt. Arra gondoltam, hogy 4 hónap után most hétvégén kihívom beszélgetni (felutazok hozzá), hátha helyre lehet ezt hozni. Ő nagy eséllyel már túltette magát rajta, engem viszont napról napra jobban felemészt ez az egész.

2022. febr. 20. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha ő nem nyitott rá. Hány évesek vagytok, honnan ismeritek egymást?
2022. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok ő 16 éves. Egy közös barátunk ismertetett meg egymással még 4-5 éve.
2022. febr. 20. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok egy iskolába, osztályba, akkor csoda, hogy ilyen sokáig kitartott a barátság. Lehet, hogy nem tudod már vissza csinálni, nem is biztos, hogy te neki valaha ennyire fontos voltál. Oda semmiképp ne menj szó nélkül. Kérdezd meg előtte, hogy nincs -e kedve találkozni.
2022. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra a helyre járok általában, ha már nagyon zavarosak a gondolataim, így valószínűleg elmegyek ha jön ha nem. Márciusban lett szoros a kapcsolatunk, akkor ő maga mondta, hogy egészen eddig nem tudja milyen egy igaz barát. Most viszont október végén/november elején nagyon hirtelen lett közömbös én pedig nagyon dühös voltam így emelkedett hangnemben mondtam, hogy nekem szükségem van rá. Bármit írtam egy-egy szót kaptam válaszként, köszi, oké, szia vagy ilyesmi. Megkérdezem csütörtökön, hogy lenne-e kedve kijönni, ha pedig olyan választ ír, hogy nem tudja akkor szombat reggel mondom, hogy ha meggondolná magát akkor tudja, hogy hol talál. Nagyon jó volt a barátságunk bármiről tudtunk beszélni, naponta 10-12 órákat beszélgettünk hívásban, nagyon ideális barátság volt.
2022. febr. 20. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Naponta 10-12 órákat beszélgetni beteges! Nagyon nem ilyen az ideális barátság.

Jársz pszichológushoz?

2022. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a napi 10-12 óra általában sorozatnézést, nagyon sok coop játékot foglalt magába, és elég sok "hallgatást"/afk-ot is. Nemrég kezdtem el járni, mert egyszerűen nem tudok feldolgozni a hiányát. Neki ezt valahogy sikerült pillanatok alatt feldolgozni,.
2022. febr. 20. 15:57
 7/11 AndrejjaMarijann válasza:
Szerintem ne várd őt. Nem akar veled találkozni. Szörnyű érzés ez, tudom, de hiába várod. Már elengedte a barátságotokat. Engedd el te is!
2022. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a legjobb megoldás, de egyszerűen nem megy. Én megpróbáltam elfelejteni, de rosszabb lett. Sosem volt még ilyen bizalmas a kapcsolatom senkivel, furcsa ez nekem. ár barátom ugyan ezt mondta, de nem tudok túllépni rajta. Nem tudom, hogy neki hogy sikerült, hiszen elmondása szerint ő is ennyire szerette a társaságom, mint én az övét.
2022. febr. 20. 17:44
 9/11 NTBS ***** válasza:
Írd meg neki, hogy találkozni akarsz. Ha megint olyan lesz mint korábban, akkor lépj tovább.
2022. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De azert nem vagy szerelmes bele ugye?
2022. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!