Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy lehetnének...

Szerintetek hogy lehetnének lány barátaim?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem sok barátnőm van, igazából aki korombeli és találkozni is hajlandó abból 1. Fiús szakra járok az egyetemen és amúgy is sokszor elkerülnek a lányok. Haverjaim barátnőit próbáltam megismerni de nem akarnak velem barátkozni, mert feltekenyek rám, emiatt pár fiúkkal való barátságom is már kissé megszakadt. Tök jól esne női problémákat megbeszélni közösen és csajos estéket tartani, csajos programokkal végre és nem csak fiúkkal inni meg xboxozni. Vagyom ezekre de nem tudom,hol ismerhetnék.meg lányokat ? Szigorúan csak baráti kapcsolat céljából, semmi több, ezért pl. tinder annyira nem játszik

2022. febr. 20. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár annyira nincs is igényem ilyen csajós izékre, lelki dolgokról meg szerencsére fiókkal is remekül ki tudtunk alakítani egy kört,a miben mindnek itud beszélni nyíltan arról hogy van...De amúgy elgé sok női program van, sminkes tanfolyamok, vagy bármiylen olyna kurzus ami női dolgokhoz köthető pl jó lehet
2022. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sminkes tanfolyam az pont nem érdekel, mert már voltak régebben. De nem rossz ötlet. Mi lehet még esetleg ilyen csajos?:D

Én is sokáig úgy voltam,hogy nincs rá igényem de mostanság taliztam azzal az egy barátnőmmel és rájöttem, hogy nagyon is van igényem rá

2022. febr. 20. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tuti, hogy az összes fiú haverodnak megvoltál.
2022. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hopp egy incel :D


Na mindegy, aki nem képes nőkkel értelmesen érintkezni verbálisan, az azt hiszi csak pénisszel lehetséges...


Amúgy lehet akár sport is, pl az ilyen akrobatikus dolgok, erobik órák, rúd tánc, aerial hoop...sok ilyen nőibb sport van...de elmehetsz varni is, ott se pasik ülnek...nagyjából a művészeti tanfolyamokon is legalább a fele lány a tanulóknak...de még egy nyelvtanfolyamon is ritka hogy csak férfiak legyenek>...

2022. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#4

Miért lennék incel? Te savanyú, hülye pöcs. 😂😂

2022. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyileg merre vagy?
2022. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!