Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek népszerű,akinek...

Hogyan legyek népszerű,akinek sok barátja van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Minél kedvesebb az ember, annál több rosszat kap vissza. Nem kell sok ismerős, de azok valódiak legyenek.
2022. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
élő adásban vágd le a makkod egy rozsdás késsel és rengeteg barátod lesz, tuti beválik
2022. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# gondolom te megcsináltad,és azért adod át a kedvező ajánlatod
2022. márc. 4. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem bevált. 23456,7 barátom van
2022. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért jelent neked ez problémát,ha valaki népszerű akar lenni,és barátságos ember?


Meg értem hogy eleged van a népszerű emberekből,ugyan úgy nekem is Irénkéből, de az élet attól szép,hogy felül kerekedűnk a megszokott konfortzónánkból pozitív értelemben

2022. márc. 4. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
gondolom introvertált vagy max 1-2 baráttal, ne akarj extrovertált lenni mert meg fogod bánni. extrovertáltnak születni kell
2022. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem dwayne Johnson akarok lenni,és nem több mindt más,viszont barátok körében ha van három barátod,abból legyen mondjuk 16-ennyi.hogy több barátom legyen,ezt akarom érteni a népszerűség szóban,nem azt hogy több legyek másnál
2022. márc. 4. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj sok barátot. Akinek sok barátja van, egy sincs, azok csak haverok. Azt akard, hogy legyen 1, max két barátod.
2022. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!