Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Láttatok már ilyet?

Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Egy 10 és egy 13 éves barátságomnak lett vége és azóta azt gondolom, hogy akkor már nem is lesznek a jövőben más barátaim, szerintetek létezik ilyen?

2022. márc. 4. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

A kulcsszavak között szerepel a "lány", "aggódás" és "extrovertált". Valamint még hangsúlyos a "barátság", "barátkozás" szócska.


Összegezve: nőnemű vagy és szintén nőnemű barátaid voltak. Extrovertált vagy, erősen igényled mások társaságát. Aggódnál, ha esetleg hosszabb ideig lennél kénytelen egyedül, barátságok, barátkozási lehetőségek nélkül maradni valamilyen módon. Jól gondolom?


Őszinte együttérzésemet küldöm egyébként ezeknek a kivételesen hosszú barátságoknak a megszakadása miatt! Szabad tudni egyébként az útjaitok elválásának okáról/okairól? Esetleg ne faggassalak a részletekről, mert túl fájdalmas lenne erről beszélni?


Hány évesek vagytok/voltatok? Mikor értek ezek véget és milyen módon? Hogyan jöttek létre?

2022. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok igen, de az a barátságom ami 13 évig tartott szintén nő volt a másik pedig fiú volt.

Jól gondolod igen, extrovertált vagyok és gyűlölöm az egyedüllétet, ezért is aggódom amiatt, hogy lehet már nem lesznek többet barátaim.

A volt párom miatt szakadt meg a barátság sajnos.

Én most 20 éves vagyok jelenleg

2022. márc. 4. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Most az elmúlt napokban/hetekben ért véget a hölggyel való barátság - tehát a barátnőd volt? Vélhetően gyermekkorotoktól kezdve jártatok össze közös programokra és beszélgetésekre, ha mindössze csak 20 éves vagy stb.


A párod már nem a barátod, hanem ex lett belőle? A fiúval ezek szerint konfliktusod akadt és megszakítottad a kapcsolatot?


Bocsánatot kérek az értetlenkedésért. Próbálom megkeresni a maradék összefüggéseket és összerakni az információ morzsákat valahogyan kerek egész történetté.

2022. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!