Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Tindert hogy tudja olyan...

A Tindert hogy tudja olyan sok fiatal használni,hogy előfizetéses?

Figyelt kérdés
Tényleg be kell rá fizetni hogy tudjam használni ?

2022. márc. 4. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell, ingyenesen is relatíve jí, de ha az előnyeit ki akarod használni, akkor nem árt.
2022. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy használd, nem kell előfizetés. Csak lépten-nyomon az arcodba tolja, hogy ha akarod, előfizethetsz rá, azt' még jobb lesz neked, mer' több funkciót érhetsz el.
2022. márc. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nem havi 20 ezer az elofizetes… Zsebpenzbol is kijon, ha valaki nagyon elo akar fizetni.
2022. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Havi 4-5 ezer volt amikor utoljára néztem...őszintén én ennyi pénzből simán becsajozok élőben is, szóval kell a f.nak ez a szutyok alkalmazás. Ráadásul nem írnak vissza soha a csajok csak ritka esetben, szex kapcsolat meg nekem már nem kell...max talán arra jó, bár ebben sem vagyok biztos.


Egyáltalán nem éri meg rákölteni egy centet sem...élőben szerintem 5 ször sikeresebb az ember.

2022. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
4est szétadom:D szerintem az már rég rossz ha valaki erre van rászorulva, főleg ha még fizetnie is kell hogy mittudomén milyen előnye legyen 1 ilyen gagyi alkalmazásban...szerintem sokat elmond valakiről aki ilyenen van regelve, a "nők"ről nem is beszélve... másik meg ha élőben balf*sz vagy párt találni akkor neten sem lesz jobb semmivel.dugásra meg szerintem a mai világban egy életképes ember 1 óra alatt nagyonmax szerez valakit, nem kell hozzá alkalmazásban fűzögetnie senkit...hát életed párját nem egy ilyen helyen fogod megtalálni, azt szinte garantálom...de max lesz egy jó sztorid a netflixnek, amiből meggazdagodsz. :-D
2022. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem, én csak azért fizettem elő, hogy kényelmesebb legyen a használata.


Láttam ki likeolt, volt több super likeom és ha néha elkapott a hév és mondjuk 1 órán át jobbra balra húzogattam nem fogytak ki a likejaim.


Előfizetés nélkül is lehetsz ugyanolyan sikeres rajta.

2022. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem előfizetéses :'D És egyébként akin az ingyenes verzió nem segít, azon az előfizu sem segít, szóval szerintem teljesen fölösleges hülyeségekre költeni. Én is ott ismertem meg a párom anno, akkor is volt már előfizetés, egyikünk sem költött hülyeségekre egy forintot swm.
2022. márc. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem előfizetéses és szerintem a plusz funkciók sem adnak annyit, hogy értelme legyen előfizetni rá.
2022. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,egy ideig hagyta hogy like-oljak,most már azt sem engedi csak ha fizetek,átirányít a fizetésre.

Konkrétan nem enged semmit.

2022. márc. 6. 09:51
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti hogyan használjátok ingyenesen?
2022. márc. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!