Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz ember vagyok?

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Van az a két lány az iskolában, az egyikkel igazaból nincsen semmi bajom csak az hogy létezik, a másikkal pedig az a bajom, hogy folyamatosan egy csomó szart beszélt a barátomról. Mikor veszekedtünk a barátommal éppen, én is mondtam dolgokat, gondoltam így lányok közt kibeszéljük és hogy csak azért mondja, hogy jobban érezzem magam. És én mondtam neki, hogy mostmár hagyja abba mert már kibékültünk a barátommal, de ő nem akarta és én mondtam is neki, hogy én ezt nem akarom hallgatni.

Elkezdtem ignorálni, mivel nem hagyta abba és amikor próbált köszönni nekem akkor én visszaköszöntem, de nem írtam már vissza neki egy ideje meg ilyenek.



2022. márc. 5. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Hát, az sosem jó ha ok nélkül utálsz valakit. Az, hogy "Az a bajom vele, hogy él", már alapból nem jó jel. Kerüld el, ne nézz rá, ennyi.
2022. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!