Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből tudhatom meg melyik a...

Miből tudhatom meg melyik a valódi arca?

Figyelt kérdés

Nem rég barátkozom valakivel, és nem tudom mikor adja önmagát, és mikor pedig csak meg játsza magát.

Milyen alap tesztből lehet le venni amiből meg tudhatom mikor önmaga és mikor pedig nem az hanem csak egy felém mutatot álca kép?


Ki miből tudja le venni ezeket?



#barátság#kapcsolatok#tartás#szokások#2022
2022. márc. 8. 17:58
 1/9 anonim válasza:
67%

Akit nemrég ismertél csak meg, nem azon kéne járnia az eszednek, hogy hogyan tudnád rögtön megfejteni és letesztelgetni, lehet hogy csak túl gondolod. Nem mindenki egy nyitott könyv, főleg nem azonnal. Lehetséges, hogy csak félsz hogy átvernek.

A másik esetben viszont lehet hogy a személy egy manipulátor/kétszínű, ez esetben én kerülném. De szerintem egyszerűen csak nem töltöttetek el együtt annyi időt hogy megbízzon benned és megnyíljon neked. Tölts el vele kettesben időt, majd idővel kiismered.

Üdv: egy pszichológia hallgató.

2022. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak sokszor úgy érzem hogy nem mindig önmaga velem szemben és nem tudom miért, és olyan alapvető dologban hogy ki vagy milyen ember az esete abban sem teljesen őszinte.


Pl meg kérdeztem milyen nők jönnek be neki, ( nekem fekete a hajam) azt mondta a sötét hajszínő nők az esetei, de ez ha így van, akkor szinte az összes csaj, akikkel kikezdet miért szőke hajú?

És van pár ellent mondás amiket válaszolt nekem egyszerű kérdésekben.

És ezért nem tudom hogy mivel tudnék rá jönni melyik a valódi arca és hogy meg tudjam ki is ő valójában.

2022. márc. 8. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett esetben lehet, hogy csak azt akarta finoman jelezni, hogy tetszel neki. Nem kell a kákán is csomot keresni, vagy ha bízalmatlan vagy, nem kell ismerkedni.
2022. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de akkor ellent mondás ha valaki azt állítja hogy a sötét hajuak jönnek be neki de a nők akikre hajtot 90%lékban szőkék voltak.
2022. márc. 8. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy MINDEN EGYES NŐT ismersz, aki tetszett neki életében? Biztos az, hogy csak egy típus lehet az esete?

Eddig számomra nem ő ellentmondásos, hanem Te vagy túlzottan bízalmatlan.

2022. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudod kiismerni?

Kérj tőle szivességet, vagy kölcsön.


Egyből megmuattja milyen a valódi arca

2022. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Személyes találkkozó, kérdések, visszatérő kérdések.
2022. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretek pénzt kéregetni!

Az nagyon le alacsonyító és nem vagyok érdek ember.

2022. márc. 8. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor tudtam meg, amikor távolabbra költöztünk egymástól. Nem "ért rá" soha, csak ha valai lemondta a más programját, akkor tudtam meg, hogy neki mindig is csak időtöltés voltam.
2022. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!