Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nincsenek igazán és magányos vagyok, kb még 2 hónapig járok suliba és ha minden jól megy jövőre egyetemista leszek. Szerintetek ott könnyebb lesz barátkozni, lesz baráti társaságom?

2022. márc. 10. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem sincsenek, de nem zavar. Így legalább nem kell másokhoz alkalmazkodnom, meg hallgatni a folyamatos rinyálásukat, nem kell tök felesleges és időpazarló találkozásokat lebonyolítani. Végre szabad vagyok.

Ha te szeretnél barátokat kérdező, akkor találj magadnak hobbit, menj társasági helyekre, közösségi programokon vegyél részt, esetleg ismerkedj netes platformokon.

2022. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyetemen vagy örök barátokat fogsz szerezni vagy semmit, nincs átmenet.
2022. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2: Gimnáziumban lehet inkább hosszantartó barátságokra szert tenni.
2022. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom gimiből van, de ezzel talán pont kivétel vagyok. Sok emberrel beszéltem már erről és a többség azt mondta, hogy akiket egyetemen ismert meg közelebbi barátjai, mint akikkel 4 évig járt középsuliba. Érettségi után hamar elfelejtik egymást az emberek, tényleg csak az igaz barátságok maradnak meg.
2022. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szereztem barátokat egyetemről, azért ezt ne vedd 100 százalékra
2022. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor honnan akaszak le néhány barátot?
2022. márc. 10. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Innen, vagy játékok
2022. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!