Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet helyrehozni egy...

Hogyan lehet helyrehozni egy kihűlt kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik legjobb barátommal csúnyán összevesztünk kb 3 hónapja, a részletekbe most nem mennék bele. A lényeg az, hogy eléggé eltávolodtunk egymástól és beszéltem vele egy pár napja erről mert nekem ez nagyon nem tetszik és ezt ő is megerősítette viszont nem tudom, hogy hogyan lehetne megint visszahozni a régi formánkat. Régen mindig tudtam, hogy mikor mit kell mondanom de mostanában sokat gondolkodom egy egyszerű mondat előtt is, nehogy valamit elrontsak.

Elfelejteni már próbáltam de nem akarom. Egyrészt osztálytársak vagyunk, szinte mindennap látom őt, másrészt olyan jó barátom volt, nem lehet így vége. Légyszíves segítsetek, tanácstalan vagyok.



2022. márc. 11. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, nagyon igaz erre az a mondás, ha egy tányér eltorik, meg lehet ragasztani, de soha többé nem lesz olyan mint a törés előtt.
2022. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehettek olyanok amilyenek voltatok előtte, de ehhez mindkettőtöknek ugyan ezt kell akarnia. Kezdjétek azzal, hogy elmondjátok egymásnak mi volt az a dolog ami miatt össze vesztettek, és mondjátok el egymásnak miért cselekedetek úgy például: haragból montam neked, hogy hülye vagy mert bántott engem az, hogy kevesebb időt töltesz velem. Ez csak példa és eléggé hülye példa, de szerintem érthető.
2022. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2022. márc. 12. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2022. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!