Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak melegként?

Hogyan barátkozzak melegként?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és az osztálytársaimtól folyamatosan hallom, hogy megölnék a melegeket. Van egy osztálytársam akivel jóban vagyok, de nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Azt mondta, hogy volt egy ember akiről kiderült, hogy meleg és amiatt megverte. Tehát ő nem lesz a barátom igazán soha. Csak úgy tudok 1-2 embert szerezni, hogy hazudozok. Hol tudok melegekkel barátkozni? Mert heterókkal nem megy.
2022. márc. 12. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi a fontosabb. A másságod bevallása, vagy az életed és biztonságod. Manapság a franc se tudja, hogy ki játsza meg magát LGBT pártinak, toleránsnak. Légy óvatos és bölcsen válaszd meg kit avatsz be a titkodba.
2022. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
És ezt úgy mondom, hogy az egyik vagyok azok közül akiknek már nagyon elege van ebből az LGBT nyomulásban, mindennapos kérdésekből (bizony, mindennapra kerül ki egy ilyen témájú kérdés ide) és torkon letömésből. Mégis tudok toleráns lenni felétek, mert az egyáltalán nem vezet sehova hogy csak utálkozunk, ti erőltetitek a témát és végtelen vita ez az egész ügy. Valamikor közös nevezőre kell jutni.
2022. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz melegekkel is, biztos itt is írnak majd Neked.

Lényeg, hogy ne divatból mondják melegnek magukat, hanem tényleg azok legyenek. Akkor jól megértitek majd egymást !

De legyél óvatos, ne adj ki magadról mindent infót,csak ha tényleg úgy érzed, megvan a szimpátia !

2022. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz helyzetben vagy. De ne félj, mert az iskola befejezésével a legtöbbször a osztály szét esik csak pár olyan kapcsolat marad meg ami tényleg szoros, én 20 éves vagyok, és 2 emberrel beszélek az előző sulimból és ők tudják rólam, hogy biszex vagyok és elfogadtak. De tényleg légy óvatos kinek mondod el mivel volt még egy "barátom" aki az osztálytársam is volt egyaránt és neki elmondtam, támogató volt meg minden, aztán 1 és félévre rá vissza hallom több embertől azt, hogy a hátam mögött azt beszéli másoknak, hogy meleg vagyok. Azóta megszakítottam vele a kapcsolatot, szerintem nagyon sok embernek elmondta a tikomat, de nem tudom biztosan megmondani, hogy ki is tudja rólam. Amúgy ez nem olyan személy volt akinek pár hónapos barátság után elmondtam, hanem 6 éve ismertem és barátkoztam vele. De amúgy halistennek eddig nem ért engem idegentől homofób megnyilvánulás. Ha kimondottan melegekkel akarsz barátkozni, akkor ezt az oldalt tudom ajánlani, szerintem próbálj a korodbeliekkel beszélni ezen az oldalon, csak ne menj bele olyan helyzetbe ami miatt kényelmetlenül éreznéd magad. Mindig ott van a lehetőséged nemet mondani. Ezt a utolsó pár mondottot csak azért írtam le mert nagyon sok öregebb férfi fiatal tapasztalatlan srácokkal akar ismerkedni, tudom csak barátkozni akarsz, de vannak olyanok akik ezt a döntést nem mindig tisztelik. 20/bi
2022. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbálkozz lányoknál. Ők talán elfogadóbbak mint a pasik. Én beszélgettem egyszer egy meleg sráccal (nő vagyok) de amint fb-ra tértünk át egyből nem válaszolt mert ismertük egymást (egy településen élünk) nekem nem lett volna gond neki úgy tűnik az volt.
2022. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!