Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akar tőlem ez a srác?

Mit akar tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés

Kibékültem egy sráccal, akivel olyan 4-5 évvel ezelőtt beszélgettem. Kicsit fura helyzet volt, és eléggé megbántott, ami miatt évekig nem dumáltunk (bár próbált párszor kibékülni). Nemrég viszont újra rám írt, és meg tudtunk beszélni mindent. Bocsánatot kért, amiért megbántott, és mondta hogy mostanra látja mennyire éretlen volt. Nekem ez mind nagyon jól esett, és azt hittem hogy akkor szuper, most megint nullán vagyunk, ilyen kedves köszönőviszonyos ismerősökként, és nem lesz ebből semmi. (mert nekem régen tetszett, de azóta már rég elmúltak az érzéseim).

Na viszont ő azóta jó párszor rám írt, mindenféle random beszélgetéskezdeményezéssel, meg hogy szeretne velem találkozni stb.

Ahogy mondtam, nekem már nem tetszik, de mielőtt összevesztünk volna tök jó barátok voltunk, és ezt szívesen visszahoznám.

Gondoljátok, hogy ő is csak barátkozni akar? Kicsit kellemetlen lenne ha most ő nyomulna rám, mert nem akarom elcseszni ezt a nagy nehezen normálissá tett helyzetet. Beszélhetek vele?

21 L


2022. márc. 13. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem barátkozni akar, logikusan végig gondolod akkor rájössz te is mit akar. Ez a haverkodás stb lehet működik nálatok, de egy kezemen meg tudom számolni hány lány haverom van :d szóval szerintem konkrétan kérdezz rá hogy mik is a szándékai.
2022. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélhetsz vele, ha te is akarsz. De csak akkor.

Azt viszont valamilyen formában tudatosítani kellene benne, hogy részedről barátságnál többre ne számítson! Ha így jó neki, akkor jó, ha nem jó, akkor majd lekopik.

Esetleg mesélj neki a barátodról!

2022. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem mindenképpen legyél nyílt és őszinte. Ha meg szeretnéd tartani a most kialakult normális viszonyt, akkor nem szabad kétértelmű jeleket adnod. Semmiképpen nem lesz könnyű átlendülni a kezdeti kellemetlenségeken, viszont ha sikerül tisztázni a helyzetet, akkor újra elkezdhetitek felépíteni a barátságotokat.

Szorítok! :-)

2022. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is többet akar, mert ugyz gondolja hogy neked még mindig bejön.

Elmondod neki őszintén, hogy semmiképpen nem akarsz többet.

Aztan tőle függ hogy mi lwsz utána.

2022. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!