Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet itt barátokat szerezni...

Lehet itt barátokat szerezni az én koromban? 40 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
Fiatalos, sportos, programokra nyitott vagyok. A munkahelyemen más beállítottságú emberek vannak, nem sikerült barátokra szert tennem.

2022. márc. 17. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

#2: digitális huszárkodás... :-DDDD

A képernyő bármit elbír... :)

2022. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Vannak hobbyjaid? Mit szeretsz csinálni?

Találsz magadnak kirándulótársakat a neten, ha ilyesmihez van kedved... VAgy csatlakozhatsz mindenféle klubokhoz, egyéb érdeklődési alapú társulásokhoz...

2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom mindkét illetlen komment eltűnt.
2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Én jelentkezem a "feladatra" 35 F
2022. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Itt biztos lesznek jelentkezők, de a nagy része olyan pasi lesz, aki a "barátság" címszó alatt párkapcsolatot akar majd!

Ha tényleg csak barátkozni akarsz, akkor azt nyomatékosítani kell, mert vannak akik ezt nem értik meg.

2022. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem értik ők, csak úgy vannak vele, hogy hátha nátha.. természetesen figyelmen kívül hagyom őket, nem pasizni akarok, hanem brátnőket találni.
2022. márc. 17. 10:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátság ritka dolog, szerintem sacc olyan szintű egymásra hangoltság kell, mint egy párkapcsolatnál. Meg szerintem kellenek az élő találkozások, közös élmények. És ez nehéz amikor rohan az életben mindenki. De szerintem ha valakivel jól eltudsz chatelni meg külsőre is szimpi(hülyén hangzik de ez is fontos talán), akkor szerintem találkozzatok rövid dolgokra. mint egy vacsi pl. és akkor se várjatok sokat. mert simán kiderülhet, hogy mégsem vagytok érdekesek egymásnak. szóval ez ilyen sok ember megismerésén át lehet szeirntem és akkor lesz néhány, pont mint a párkapcsolatnál is.
2022. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyet értek veled, de hol lehet manapság uj embereket megismerni, amikor mindenki elvan a maga kőzegében, családjában és nem nagyon akarnak kimozdulni? Online kapcsolataim vannak régi barátokkal, kimozdulni nem akar senki.
2022. márc. 17. 11:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 szerintem bárhol, csak sehol sem könnyű :D lehet munkahely is. De ha valamit szenvedélyesen szeretsz csinálni az is ilyen lehet. Meg nőként ez lehet fura, mert amúgy nem kell kezdeményezni, de itt meg kell, kockázatokat vállalva, hogy valakinek szólsz, hogy bejelölnéd adjon elérhetőséget, vagy elhívod valahova, vagy át magadhoz. Vagy elmenni egyedül rendezvényekre, amit amúgy szeretsz.


De amúgy igazad van teljesen, hogy ez nem egyszerű. Igen a meglévő barátokkal sem egyszerű programokat. De szerintem az biztos, hogy nagyon kezdeményezőnek kell lenni pont ezért, aki mondja, hogy éppen mit vagy nem tudom :D az biztos, hogy azaz egyszerűbb nem kezdeni új dolgokba mindenkinek :D

2022. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tinder.


Én 21 évesen kerestem futótársat a Margit szigetre, úgy hogy már kapcsolatban voltam. A profilomban leírtam, hogy csak futásra kereset társat és annyi jelentkező volt, hogy ahelyett, hogy 1-2 partnert találtam volna inkább mindenkivel elmentem, így heti kb 3 emberrel futottam egy Margit sziget kört.


Azért választottam a Tindert, mert ha egy nő kész arra, hogy idegen férfiakkal találkozzon randira vagy éppen csak sz-xre, akkor valószínűleg nyitott egy enél sokkal kevesebb rizikóval járó tevékenységre is.


Szóval szerintem jó ötlet lenne úgy használnod a tindert, hogy különféle programokra keresel társat és a végén lehet még barátokat is szerzel.

2022. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!