Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyam mondjam meg a barátnőmn...

Hogyam mondjam meg a barátnőmnek, ha büdös?

Figyelt kérdés
Sajnos van, hogy büdös a szája vagy akár ő maga, viszont nem tudom hogyan mondjam el úgy, hogy ne bántsam meg. Rágóval nem tudom megkínálni, mivel nálam rendszerint mentolos van, ő meg azt nem szereti és nem fogadja el. Ha meg emiatt tartanék magamnál másmilyet, az nyilvánvaló lenne, hiszen én nem szeretem a gyümölcsöset/rágósat, csak ő. Más megoldást meg nem tudok azon kívül, hogy egyenesen közlöm vele, amivel megbánthatom. De tényleg néha olyan szaga van, hogy azt hiszem megdöglök, amikor beszél. Ugyanez van az izzadság szaggal. Nem igénytelen amúgy, csak szerintem nem vagy nem mindig használ dezodort, és olyankor olyan szaga van, hogy muszáj hátat fordítanom neki, mert különben odahánynék. Padtársam, szóval muszáj megoldanom.

2022. márc. 17. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Őszinteség a legjobb megoldás.

Lehet, hogy hormonproblémás,vagy csak túl sok szr kaját eszik.

2022. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

őszintén el kell mondani.

édesem, nem akarlak bántani, de büdös a szád, szoktál fogat mosni?

2022. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

"Mivan meghalt a szádban egy állatkert?"

"Hallod hozzád képest a pöcegödör is egy virágoskert"


Csak finoman, meg ne sértsd.

2022. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
"Ne vedd bántásnak, de bűzlesz mint a f-s".
2022. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg indirekt módon is lehetne közölni vele, mondjuk tereld a témát a szépségápolás felé, samponok, hajbalzsamok, kedvenc parfüm, vagy egyebek. Hátha ettől észbe kap és veszi a lapot, de mondjuk ez a módszer nem mindenkinél válik be :D Ha abszolút nem értené hogy mit akarsz vele közölni akkor kénytelen leszel őszintén elmondani hogy "Figyu, néha kellemetlen szagú a szád, jó lenne ha kicsit odafigyelnél erre" vagy egyéb. Biztos hogy rosszul fog neki esni és cikinek fogja érezni, DE mérföldekkel jobb az hogy te mondod el neki normális hangnemben mintha egy random ember odavágná neki hogy "Bocs, de rohad a szád" vagy egyéb, nagyon sértő módon. Jobb az ha most egy kicsit megbotlik mintha később telibe pofára esne, mondjuk munkahelyen vagy párkeresésnél :D
2022. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak finom és civilizáltan, miközben ápolod a finom lelkét, halkan súgjad a kis fülébe a drága hölgynek, hogy "szívem szép szerelme, kérlek rebegd el csókos piros ajkaiddal, hogy miért van már megint olyan szarszaga a szádnak, amit csak tested bűzös kipárolgása tud felülmúlni"?!
2022. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
...és ha megtalálod a fogaidat a vizespohárban, akkor mossad jól meg egy körömkefével.
2022. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Vagy hazudhatod azt is, h hallottad, h paran azt beszeltek, h szagos, szeretned, ha tudna rola.

Ha meg rakerdez, h te is erzed-e, akkor mondhatod, h neha igen vagy vmi.

Meredek tema, nekem volt baratnommel ilyen szitu, de nagyon kozel alltunk egymashoz, meg tudtuk beszelni.

2022. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Drágám!

Amíg megfürdesz, kimegyek a disznóólba friss levegőt szívni.

2022. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Ez igenytelenseg, hiaba mondod hogy nem az. Anelkul hogy nem hasznalok dezodort, soha nem mennék ki a hazbol.

Nem tudom mit csinalj, en szoba sem allok ilyen igenytelen emberekkel.

2022. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!