Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy szomszedom tobb eve...

Van egy szomszedom tobb eve ismerem joba vagyok vele tarsashazba lakunk. Ha nem tudom levinni a kutyat setalni leviszi neha de hat adtam neki elakaskulcsot nyilvan.. Eszre vettem egy ket dolog eltunt par dolog hianyzik nemnagy ertek. De akkkoris..?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak ha kerdore vonom besettodik letagadja es en vagyok a ge.i. ha nem foglalkozok vele azon idegeskedjek meg mi fog eltunni minek kel majd lába... azon izelek szot se szolok kicserelem a zarat azt ennyi jo 5let? Mas opcio nagyon nincs
2022. márc. 21. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hulye, minek adtad engedelyt belepesre ..
2022. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Regota ismerem es megbiztam benne... magambol indulok ki en nem tennek ilyet ez a masik de meg egy okkal tobb hogy a kutyakat tobbre tartsam az embereknel...
2022. márc. 21. 10:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor zar csere marad utana mar johet leszarom...
2022. márc. 21. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan vedd kerdore. Majd nezd a reakcióját
2022. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután a szomszédod (hoszútávon vagytok kénytelenek elviselni egymást), bizonyítékod pedig nincs, én valami ürüggyel lecserélném a zárat.
2022. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy ne mondd el, de kamerát rakd be..
2022. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha nagyon kíváncsi vagy akkor kamera.

Ha nem, akkor csak simán zárcsere.

Kamerázáshoz azért nagy értéket ne hagyj a lakásban.

- Ám gondold át, mert ilyenkor szokott kiderülni, hogy a bátyád szerencse játék függő lett :))

2022. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy elraktad? Vagy összetörte a kutya, és ő kidobta?
2022. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!