Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nők ez nálatok még...

Lányok, nők ez nálatok még belefér egy barátságba, vagy ez már lehet több annál?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akivel nagyon jóban vagyok.

Bevallotta nekem, hogy a legjobb barátjának tart.

Mostanában többször előfordult az iskolában az, hogy amikor egymás mellett ülünk vagy állunk, ráhajtja a fejét a vállamra. Először csak úgy hozzáért a válla az enyémhez, aztán óvatosan rámhajolt.


Ez a lányoknál még baráti dolog, vagy ez már inkább a vonzalom jele?


A hátulütője a dolognak az, hogy ez a lány egy kb 3 éves kapcsolatban van és el is van jegyezve, viszont sokat panaszkodik a barátjáról és a kapcsolatukról nekem is meg másoknak is.


Én tiszteletben tartom, hogy kapsolatban vannak, nem is nyomulok rá meg semmi ilyesmi, de ezt nem tudom hova tenni.



2022. márc. 21. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van, aki ilyen ráborulós, ölelgetős, hátba veregetős.

Simán tarthat barátnak ezek mellett is.

Ha zavar, akkor mondd meg neki humorosan, hogy te figyu, nehogy már félreértsem az érintésedet, Mari! :P

2022. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez is-is. Talán beszélned kéne vele erről. Ha szereti a pasiját, ne hajolgasson rád, ha meg nem szereti, hagyja el, és bukjon rád inkább. A szó minden értelmében.
2022. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik padtársam gyakran csinálta, hogy a vállamra hajtotta a fejét, amikor aludni akart. Onnan tudom, hogy nem érzett semmit, mert lett barátja akibe halálosan szerelmes volt
2022. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen csak van, aki ilyen közvetlen a testi érintkezésben. Kár ebbe többet belemagyarázni. Ha lesz köztetek bármi, nem emiatt lesz.

Viszont hogy te ezen morfondírozol meg a barátjával való viszonyát, az eléggé olyan, mintha te vágynál rá, hogy akarjon valami többet tőled. Azért ez elég rizikós húzás, mert lehet, hogy mindig csak barátként fog gondolni rád.

2022. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

4, nem feltétlenül érez a kérdező többet.


Egy barátnőm, aki simogatós, ölelkezős, "szeretlek"-et mondogató mesélte, hogy összebarátkozott egy nővel és vele is így viselkedett. A nő egy ideig tűrte, aztán leült a barátnőmmel és virágnyelven elmondta, hogy ő nem leszbi. A nőről meg tudni kell, hogy volt előtte is férfival kapcsolata, házas is volt (csak elvált) és akkortájt is épp kialakulóban volt valami egy férfival.


A barátnőm a nő kérésére kicsit visszavett ebből a nagy szeretetből, mert hiába nem volt vele különösebb célja, a nőt feszélyezte, zavarta, hogy ő barátként viszonyul valakihez és cserébe úgy közelefnek felé, ami a személyes véleménye szerint túllép a barátságon.

2022. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, főleg azokkal, akiket kedvelek, fiú-lány tökmindegy.
2022. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Látom kétszer is kiírtad a kérdést és ott bizonygattad, hogy nem akarod tönkretenni más kapcsolatát. Akkor hagy már ezt az egészet. Ezt most lehet akárhogy gondolni a pontos választ max ő tudná megadni neked. De tényleg vannak olyan lányok akik egyszerűen ilyen közvetlenek másokkal.

Így már én is biztos vagyok benne, hogy nagyon kellene neked ez a lány viszont; ha van benned annyi tisztesség hagyod végre a lányt is meg a témát is.

Ha úgy érzed sok állítsd le; mégis barátja van és vőlegénye. Ha már magától nem esik le neki. Ha meg a párja mellett más felé kacsintgat amúgy is hagyni kellene az ilyen lányokat a saját érdekedben.

Megkerdezheted tőle miért ilyen mit jelent ez neki; de véleményem szerint hatalmas pofára esés lesz ha megmondja ő tényleg csak barátként tekint rád. Ha meg véletlenül nem akkor hajrá neked kell eldöntened; hogy belemész e egy ilyen tisztességtelen játszmába.

2022. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szoljal ra, mit kepzel magarol
2022. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!