Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit rontok el?

Szerintetek mit rontok el?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincsen egy normális baráti kapcsolatom sem. Aki volt, elfoglalt és más irányba alakult, mint én, újakat pedig nem tudok kialakítani. Mikor találok valakit a korosztályomból (17-24), akivel hasonlítunk, van közös témánk és úgy tűnik szimpatikusnak tart, egy idő után mindig megszakad a beszélgetés, akár hónapok után is. Rendszerint úgy néz ki a dolog, hogy én normálisan – ahogyan addig is tettem – válaszolok, de már csak azt látom, hogy az illető olvasta, és soha többet nem jelentkezik, találkozóig meg lehetetlen eljutni. Az egyik ilyen esetben pár hét némaságot követően megkérdeztem jól van-e, van-e valami baj, utána még hetekig beszéltünk, aztán ugyanaz... Ennyi hasonló eset után már nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy én szúrok el valamit nagyon. Azt észrevettem, hogy szinte mindig pár mondattal többet írok a másiknál, jobban kifejtem a gondolataimat, egyszerűen ilyen vagyok. Viszont közben teszek fel kérdéseket és érdeklődő vagyok. Ha arról van szó, meg tudok nyílni, sőt, úgy gondolom, hogy a gyengeségeink megosztása nélkül lehetetlen igazán összebarátkozni valakivel. Ha ez számít bármit is, lány vagyok.

Tudom, ez alapján nehéz mondani bármit, ha mégis sikerül, annak örülök. Mindenesetre jólesett leírni.



2022. márc. 24. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen csak nincs szerencséd.
2022. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha barátságos valaki az emberekkel szemben, akkor azt nem lehet hibakért elkönyvelni. Nagyon fontos a szándék, ha te jó vagy, nem csinálhat belőled senki rosszat, még te sem. Mondjuk, azt mondják, hogy senki sem véglegesen pozitív/ negatív tulajdonságokat képviselő, de azért, a dominancia látszik.
2022. márc. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. márc. 24. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus én is ugyanebben a helyzetben vagyok, sokszor én is elgondolkodik hogy velem lehet a baj. Sztm ma már az emberek ilyenek, de azért nem adom fel.1
2022. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!