Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhet egy lelki...

Hol szerezhet egy lelki sérült ember barátokat ?

Figyelt kérdés

Hol lehet ismerkedni?

Például hol találni mondjuk spirituális , kedves embereket ? Akik nem ítélkeznek és segítenek lelkileg rendbe jönni ? Hol lehet olyan kedves és egyutterzo embereket találni akik valóban jók és egymás terhet levehetjük és közösen megoldhatjuk ?



#spiritualitás #Önzetlen emberek
2022. márc. 25. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Senki sem veheti le a másik emberről a terhét. Bocsánat, de ha az őszinte véleményemre vagy kíváncsi, lelki sérülten ne barátkozz, mert csak lehúzol magad körül mindenkit.


Jöjj rendbe lelkileg és utána oké. De az energiavámpírokat nem szeretik. Azért akarsz barátot, hogy rárakd valakire a mázsás terheidet? Elég önző dolog.

2022. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén szólva rizikós. Lelkileg sérült ember gyakran esik abba a csapdába, hogy hozzá hasonló emberekkel barátkozik, de, amikor jobban lesz, nagyon durva véget is érnek a kaocsokatok, hiszen az aki nem jött rendbe, húzná őt vissza, ami fojtogató egy embernek, aki nincs ugyababban az állapotban.
2022. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Lelkileg erős emberekkel meg azért nem szabad barátkozni, mert egy barátságban az ember ami energiát elvesz, azt pótolja is, de ilyen esetben nem történik meg és én is idegenedtem el emberektől, akiknél azt éreztem, hogy csak az energiám miatt vannak velem.


Szerintem a fő, hogy rendbe jöjjön valaki és utána alakítsa ki a baráti körét.

2022. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha spirituális embereket keresel akkor vallási közösségekben kell keresgélned ha lelki segítségre van szükséged pszichológus,pszichiáter szakember.
2022. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne akard az ő vállukra tenni a saját terhed, tedd le a sajátodról.
2022. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Hiába fájdalmas, tényleg nem pakolhatja át notóriusan az ember másra a saját gondjait.


Mindenkinek megvannak a saját problémái és ez úgy működik rendesen, hogy az elszívott energiáért cserébe energiát kap vissza. Egy iskolapszichológus mondta, hogy a gondokat minimális szinten kell megosztani a barátokkal, nyilván ne titkolózzon az ember, de ne a barátokban keressen állandó lelkitámaszt.

2022. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

És, őszintén szólva, nekem sem volt jó, amikor egyes emberek megoldatlan gondjai miatt leszívva éreztem magam folyton.


Nagyon soknál tapasztaltam azt is, hogy sokszor már csak ismétlődnek a beszélgetések, volt, hogy két nap után ugyanazt kellett elmondanom.


Hiába adtam tanácsokat, nem fogadták meg.


Ha valamit mondtam rosszindulat nélkül, azt egyesek kiforgatták, utána fél óráig magyarázkodnom kellett, akkor meg "nem voltam egyenes ember".


Arról nem is beszélve, amikor egyesek direkt le akartak húzni és állandóan mérgeztek, mondogatták, hogy nem mondják meg ki, de ezt meg azt állítja rólam és, hogy engem mindenki utál, amikor ez igaz sem volt.


Ott tartottam, hogy utáltam egyes emberekkel találkozni, mert vagy értelmetlen volt a beszélgetés, hiszen úgyis meg kellett ugyanazt ismételnem, nem fogadták meg a tanácsainat sem vagy állandóan stresszeltem, hogy egy mondatommal mit váltok ki a másikból, vagy mindkettő.


Idővel az ilyen embereket megláttamaz utcán vagy az egyetemen, a munkában és hátraarcot csináltam, mentem a másik irányba.

2022. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden témában van fb-csoport. Ha azt mondod, te élőben szeretnél megismerni embereket, úgy is lehet persze. Szerintem nehezebb. Szinte minden a neten zajlik vagy kezdődik. Én is megismertem új embereket az életembe az elmúlt években, munkahelyen, de csak kettőt összesen (mármint többet, de akikkel mostanáig is tartom a kapcsolatot, már közös munkahely nélkül, az két fő), az összes többi kapcsolatom neten/fb-on kezdődött, én elfogadtam, hogy a kapcsolatok 2022-ben inkább az online térben kezdődnek. Ha te máshogy szeretnéd, legyen szerencséd persze.
2022. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia, saját magamat látom benned, ha gondolod írj privát és mehetünk másik platformra beszélgetni.:D
2022. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked, hogy higy Istenben. Menj el templomba, vagy beszélgess valakivel, aki hisz benne. Nem mondom olvass Bibliát, mert azt nem biztos értenéd. Hidd el Isten segít. Nekem is voltak meg vannak lelki fájdalmaim, de ő mindig segít rajtam. Olvass esetleg pozitív gondolatokat, vagy pdf-ben is lehet találni mindenféle oktatóanyagot arról, hogy mi hogyan lenne helyes. Nekem is segítettek. Sokáig értelmetlennek láttam mindent. Magányos voltam. De ez már elmúlt
2022. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!