Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt milyen értelemben lehet...

Itt milyen értelemben lehet érteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, gimis korunk óta barátom. Mint minden barátságban itt is vannak viharosabb időszakok de most úgy össze sikerült veszni (elhallgatott valamit előlem amit mások elől nem és emiatt úgy éreztem nem bízik bennem) hogy már 1 hete nem szólunk egymáshoz.

Előtte amúgy nagyon jóban voltunk. Ha kisebb dolgon összeveztünk, egyből jött hogy gyerünk el sétálni (próbált a kedvemben jarni), amikor mentem valahova a neten mindig rákeresett az eseményekre,és nézte a képeket hogy rajta vagyok-e. Amikor többen találkoztunk és kiszorítva éreztem magam, akkor mindig bevont a beszélgetésbe hogy mondott valami olyat amiről én is tudok beszélgetni, és amikor el akartam menni, akkor rám szólt hogy "maradj te is, beszélgessünk". Amikor golfoztunk, akkor abba akartam hagyni, mert úgy éreztem rosszul csinálom, ő meg ezt mondta: nem, nagyon is jól csinálod. Amikor rosszul lettem a sportpályán akkor ő egész nap kint ült velem beszélgetni pedig meccsre is hívták. Korábban minket mindig össze akart boronálni a környezetünk, és ő egyszer megkérdezte tőlem hogy vajon rólunk miért hiszik hogy egy pár vagyunk és a szája szélén bujkáló mosollyal mondta hogy majd biztosan elterjesztik.

Most hogy összevesztünk, szoktam látni hogy sokszor utánam fordul ha meglát,és a közös barátainkat kérdezgetibrólam és állításuk szerint folyton rólam beszél. Amikor összevesztünk, sírt.

Ma egyik szaktársa odajött hozzám és azt mondta hogy ne haragudjak már rá mert látszik hogy "szeri" van.

Ez a szeri most baráti szeretet vagy szerelem?



2022. márc. 30. 07:11
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Szeretet
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Te is latod, hogy ennek semmi koze a baratsaghoz, fel is soroltal egy rakat peldat, megse reagalsz. A srac rossz nore pazarolja az energiajat.
2022. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A reakcióimat nem írtam le, csak a példákat
2022. márc. 30. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt itt tényleg senki nem tudja megmondani, csak ő. Szóval vele beszélj erről.
2022. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akivel ilyen szoros viszony fűz össze, azt hiba elengedni. Épphogy közeledni kell egymáshoz, visszavenni a hiúságból, a dacból, és belehúzni az empátia és bizalom terén.
2022. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 after stroke ***** válasza:
Annyi biztos, hogy akar tőled valamit.
2022. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!