Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a mai tinédzsere...

Miért ilyenek a mai tinédzserek? Hogy tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Minden korombeli tinilány egy ribi. Mindenkit kibeszélnek, semminek sem örülnek, kényesek, kelletik magukat minden fiúnak vagy hattal feküdtek már le, isznak, cigiznek, drogoznak csak azért hogy menők legyenek. Én is elég nagyszájú vagyok de sosem csinálnék ilyeneket ennyi idősen. Emiatt eléggé ki is vagyok tagadva. Szerintetek hol találhatnék barátokat? (Való életben)

2022. márc. 31. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Ha a környezeted ilyen, akkor a környezeteden kívül. Utazz el máshova. De beszélgethetsz új emberekkel az interneten keresztül is. Itt is, akár velem is. Hiszed vagy sem, de az itt a felhasználók mögött meghúzódó emberek is valódiak. Azt hiszem a legtöbb létezik is. 😅


29/F

2022. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom,de valóban undorító a nagyrészük. Tisztelet persze a kivételnek!
2022. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom kérdező, elég bátran ítélkezel mások felett ahhoz képest hogy (ahogy értem) egy lúzer vagy. Talán gondolkozz el azon, hogy nem azért nincsenek barátaid mert mindenki más hülye, buta meg undorító, hanem lehet, hogy veled is van a baj :).
2022. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék lúzer? Mert nem baszom szét a szervezetem? Nem szeretnék olyan emberekkel barátkozni akiknek csak azért vagyok jó hogy kihasználjanak, utána meg kibeszéljenek. Velem is van baj, de senki sem tökéletes. Nem vagyok jó tanuló, de nem is rossz igazából. Azért utálnak mert ami szívemen az a számon és én nem beszélek ki másokat, hanem a szemébe mondom valakinek hogy undorító amit művel.
2022. márc. 31. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Azért lennél lúzer, mert nincsenek barátaid, és mindenki mást okolsz ez miatt, hogy mindenki más a hibás és a hülye . Főleg az utóbbi miatt vagy lúzer. Nem azért mert nem cigizel. (Bár szeretném megjegyezni, hogy csak ezért mert valaki dohányzik még nem lesz rossz ember )
2022. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ti barátkoznátok olyan emberekkel, amit leírtam az előző válaszomban?... Én nem, köszi.
2022. ápr. 1. 15:51
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
nincsenek barátaid de vissza se írsz xD hogy akarsz így barátokat szerezni?
2022. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hetes, az utolsó 2 szót jó lenne elolvasni a kérdésben.
2022. ápr. 1. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:

"barátokat szerezni?"

Ez az utolsó 2 szó

2022. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Uram atyám, nem érted, ugye? XDD
2022. ápr. 1. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!