Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szakítsak meg egy barátsá...

Hogy szakítsak meg egy barátságot?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el neki, hogy egyszerūen már nem kedvelem a társaságát?

Semmi rosszat nem tett, csak az évek alatt változnak az emberek és már úgy érzem, hogy semmi közös nincs nagyon bennünk, a találkozókat csak a végtelen mennyiségū itallal és erõltetett sztorikkal bírom ki.

Viszont én vagyok neki a legjobb barátja és még szerelmes is belém valószínūleg.

(+ Hogy nehezebb legyen:

Egyik este berugtunk és lefeküdtünk.. Természetesen nem kellett volna, de megtörtént)

Mivel nagyon fontos ember az életemben, nem akarom megbántani, de magyarázattal tartozom neki. Egy ideje nem írtam neki, nem is találkozom vele, viszont mielõbb meg akarom neki magyarázni, mert megérdemli + tudom, hogy ö azóta is vár...



2022. ápr. 2. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Így ahogy ide leírtad. Az egyenes út a legjobb.
2022. ápr. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mit is kedvelsz és szeretsz?

Milyen jellegű és típusú vagy?

Hogy élsz és kefélsz?

Vagy pedig csak egy kamus vagy?

2022. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, hogy az, hogy lefeküdtetek egymással, valahogy tönkretette a barátságot, nem vagy szerelmes belé, barátként pedig kínos folytatni, tartsatok egy kis szünetet, mert át kell gondolnod a helyzetet. Így nem bántod meg azzal, hogy már nem érdekes a társasága.
2022. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fontos ember az életedben. Szeretsz vele lenni, újra és újra találkozni akarsz vele, meg akarsz osztani vele dolgokat az életedből, sokat gondolsz rá, élvezed a társaságát? Te magad írtad, hogy a vele töltött idő szenvedés.

Az nagyon tetszik, hogy ennek ellenére nem akarod megbántani (hogy valami hasznosat is írjak, én úgy gondolom, de, meg fog bántódni, mert ez hasonló közlést, mint amire készülsz, nem könnyű elviselni, nekem legalábbis fájna, akkor is, ha nem akarnak vele megbántani), nekem empatikus, érzékeny, tapintatos embernek tűnsz.

2022. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két választ, a többire nem áll módomban reagálni.

Így fogok tenni, õszintén sajnálom, hogy nem tudok olyan jó barátja lenni, mint ahogy azt õ szeretné. Diplomatikusan meg fogom neki mondani, amit írtatok. Köszönöm!

2022. ápr. 4. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Oszt az enyém miért nem jó, ugyanazt irtam le amit a tobbi csak röviden. Életképtelen dugni tudó, beszélni, kommunikálni nem tudó cafka 🥺 Ezt is elmondhatod neki. Remélem ugyanígy megdugnak majd téged olyanok, akik majd tudják, hogy te többet érzel. Csá
2022. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte és válaszd az egyened utat nekem is nehéz volt de megtettem, megmondtam hogy nekem már ez nem megy tovább és ennyi rossz volt de megértette tovább léptünk ennyi, nem kell magyarázgatni miért és hogyan az igazságot kell mondani amit érzel és kész.
2022. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!