Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egyoldalú baratsag lenne?17/l

Ez egyoldalú baratsag lenne?17/l

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel elvileg 3 eve vagyunk baratnok de az utóbbi időben megvaltozott.Jó en is valtoztam mert picsassabb lettem meg valtozott a vilagnezetem,az emberekről alkotott velemenyem. Lefogytam 17 kg adtam le,tulvagyok az első parkapcsolatomon.stb szóval eleg sok dolog történt. De a lenyeg hogy mi mindig jóba voltunk de most meg hanyagol megint.Ez mar nem az első eset es mikor megkerdeztem azt mondta hogy sok a dolga.De annyira sok hogy a Messenger üzenetekre se Kepes visszaírni. Meg mindig en keresem.

2022. ápr. 3. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Meg mikor kerdeztem hogy megyünk e bulizni mindig azt mondja hogy most nem sokat kell tanulnia

Jó igaz tenyleg sokat tanul de en nem hiszem hogy havonta egyszer ettől ne tudna elmenni bulizni.

Vagy mikor mondom hogy menjünk csavarogni ahh 9re otthon kell lennem es O is 17 eves mint en.

Tovabba mindig sztlattom rajta hogy irigy es feltekeny rám mert en több fiúnak tetszem...

2022. ápr. 3. 09:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt végigolvasni is fájt.
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hogy keresd a társaságát, barátkozhatsz mással.
2022. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nrm. Megvaltoztatok, nem egyiranyba fejlodtok.

Keress valaki mast, akinek szinten a "picsasossag" szamit

2022. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold ezt a barátságos, látszik hogy egyoldalú. Megváltoztatok és más irányba haladtok
2022. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy hozzád hasonló picsás barátnőt, mindenki jobban jár vele.
2022. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg egyoldalú a baratsagotok ,emelett én azt mondom ,tapasztalatbol hogyha azt érzed hogy féltékeny ràd,MENEKÜLJ!!
2022. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te lemaradtál mellette, sajnos, ez a helyzet, ez a leveled stílusán is látszik. Igyekezzél, tanuljál te is, érdekeljen más is, ne csak a bulizás, máshova is lehet menni, kirándulni például, nem csak bulizni.
2022. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!