Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak 23 évesen?

Hogyan barátkozzak 23 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég költöztem Pécsre a páromhoz ezért sajnos nincsenek itt barátaim. A mostani barátnőim vagy külföldön élnek vagy pedig 200km-re ezért velük maradt a netes társalgás, de már kezdem nagyon egyedül érezni magam. Akikkel eddig itt barátkoztam mint párom barátai voltak, de már nem akarnak semmit sem csinálni az életükben csak gamelni, ha pedig valami programot kitalálunk akkor mindig hazudnak és utolsó pillanatban lemondják és ezt egy idő után meguntuk. Én csak szeretnék emlékeket gyűjteni, kalandozni, utazni, bulizni menni, trécselni, igazából mindent csinálni. A munkahelyemen próbáltam barátkozni, de vagy ott is már kiélték az életüket vagy nem akarnak semmit.

Ti hogy vagytok ezzel? Hogyan tudtok barátkozni? Nem akar valaki eljönni akár egy jó buliba vagy a cat caféba?


23/L



2022. ápr. 10. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Tánciskola, lovarda, küzdősport egyesület. Ilyen helyeken találsz barátokat.
2022. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 simad ***** válasza:
14%
Majd rájössz idővel hogy nincs szükség barátokra.
2022. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van kedved irj 30 f
2022. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 simad ***** válasza:
100%
Miszter 3 as, szerintem nem fiú barátokra gondolt, akiket hátsó szándék vezérel
2022. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosan. Nem egy szex kapcsolat kell nekem (3 eve boldog párkapcsolatban elek) hanem barátra.
2022. ápr. 10. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem keresek szex partnert mert menyaszonyom van csak hogy meg nyugodj
2022. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ooh gratulálok nektek!

Igazából ezeket csak jó tisztázni, mert azért az ismerkedés, barátkozás szó alatt mindenki mást ért.

2022. ápr. 10. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Köszi

Igen tudom

2022. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!