Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan bízhatnék meg benne...

Hogyan bízhatnék meg benne újra, hogy ne stresszeljek rá az ilyen helyzetekre?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom (interneten tartjuk a kapcsolatot, és néha találkozunk mivel külföldön lakik) múlt ősszel eltűnt 2 hónapra, hiába kerestem, nem reagált. Végül mikor előkerült azt mondta hogy nehéz időszakon ment keresztül, amit nyilván el is fogadtam, bárkinek lehet ilyen... De én az első hónap után teljesen abban voltam hogy ennyi a barátságunknak, szó nélkül lelépett, ami ugye elég rosszul esett. Akkor már 2,5 éve ismertük egymást, és hetente minimum 3-4x beszéltünk. Azóta ha mondjuk egy hétig nem válaszol, akkor rögtön túlgondolom hogy mi van ha megint itt hagy hónapokra szó nélkül... És minden alkalommal mikor azt mondja, hogy fontos vagyok neki, ott az a kis hang a fejemben hogy "mégis itt tudtál hagyni". Annak ellenére hogy nagyon jól tudom hogy semmi kedve nem volt akkor senkihez és nincs jogom neheztelni rá, inkább örülnöm kéne hogy mostmár boldog. Hogyan tehetném túl magam ezen?

2022. ápr. 12. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Így ahogy ide leírtad, mond el neki az érzéseidet,hogy neked ez hogy esett és hogy mennyire túl tudod gondolni. Ő is legyen rád figyelemmel, ne csak te rá. Ha ő ezt nem érti meg és nem változtat, nincs sok értelme ennek a barátságnak, akármennyire nehéz is kimondanotok. Remélem minden jól fog menni!
2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elengedni ezt. Én is ilyen vagyok, nagyon nehéz nekem is, ha valaki nem ír. Éldd az életedet tovább és ne agyalj mindig ezen! Egyszer leírhatod neki, amit az első írt, de utána hagyd mert sokan csak azt gondolják, hogy ez nem nagy dolog. Akkor még jobban el fog tűnni, ha túlzásba viszed ezt nála. Sokan sajnos nem ilyen érzékenyek és nem értenek meg minket. Annyi tehetünk, hogy megpróbáljuk élni az életünket és kevésbé ragaszkodni hozzájuk. Ha jelentkezik, akkor jó, de ha eltűnik, akkor sincs baj. Tarts egy kis távolságot tőle, mert ha megint beleéled magad, akkor csalódni fogsz. Ne várj semmit egy embertől se, mert úgy sem azt csinálják, amit te akarsz. Próbáld meg így és tereld el a figyelmed róla!
2022. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!