Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja a legjobb barátnőmnek?...

Mi baja a legjobb barátnőmnek? Tán unatkozik?Vagy miért csinálja ezt?Van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés

Mindíg kutakodik mások után.Idegesítő szokás,kiborít vele hiszen semmi köze számára idegen emberekhez.Akit egyszer lát azt már jelölgeti facebookon és a hetvenhetedik ismetősön keresztül kutat utána majd nekem küldözgeti mikor én magasról teszek másokra.Előszeretettel kőtekedik régi ismerőseivel akiket töröl ha véletlenül megy az utcán és nem veszik őt észre és nem köszönnek neki.

Ismerősei kapcsolatában kutakodik,csámcsog rajta.

Ha valaki ferdén néz már össze is ül az anyjával és elhordják őt mindennek.

Külföldi kirándulás során kiderítette a szomszéd szobában lakó pár férfi tagjának a nevét,foglalkozását stb.

Párom kollégáit jelölgeti,én kolléganőm fia után kutat.

Összeesküvés elméleteket gyárt a saját kapcsolatáról a férje exfeleségéről és annak új párjáról.

Sok éve vagyunk barátok de ez az énje már kezd kicsit sok lenni.

Mi lehet a baja? Unatkozik tán?



2022. ápr. 13. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus. Bevallom, először azt hittem, hogy tizenéves lányról van szó, ameddig el nem jutottam "Párom kollégáit jelölgeti,én kolléganőm fia után kutat." sorig. Ez számomra csak arra utal, hogy túl unalmas a saját élete, ezért csámcsog másokén. Beteges amit csinál, nem tudom ő milyen fejet vágna ha valaki más is így "nyomozgatna" utána meg ilyen dolgokat kiderítene.

De te sem vagy semmi Kérdező, ha egészen idáig el viselted ezt neki és nem mondtad, hogy hagyjon téged ezzel békén mert nem érdekel. Állj már a sarkadra és mondd meg neki, hogy nem normális amit csinál vagy legalábbis azt, hogy a jövőben hagyjon téged ezzel békén.

2022. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van.Meg is mondanám de próbálom kímélni,babát vár.

Ezt leszámítva rendes nő,dolgos,jószívű.

Csak nem értem mire jó ez a kutakodás,csámcsogás és az előadás módja..pfff.

Sajtos nem ő az egyetlen ilyen barátnőm,a másik mindenkit kigúnyol.Attól is a hideg ráz.

Az az érdekes,hogy régen nem volt/voltak ilyenek.

Mondhatnánk,hogy rosszul választok barátot de ezek a nők régen/régebben nem csinálták ezt.

Konkrétan akiről a kérdés szól ő igen,csak nem ennyire.

2022. ápr. 14. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy probkemahalmaz, mintsem baratno
2022. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl unalmas az élete és azon éli ki magát, hogy más életében túrkál. Az, hogy régen kevésbé csinálta ezt, azért is lehet mert bátorításként vette hogy eddig nem állítottad le, vagy egyszerűen már több kell neki, hogy elégedett legyen.

Például az, hogy a szomszéd városban lévő srác hol dolgozik, már nem elég, tudnia kell hogy kivel jár hova jár moziba/enni/stb...

Nekem egy rokonom ilyen, szerencsére a közösségi médiához nem ért (öreg már), így nem tud ténylegesen más életében turkálni csak pletyka szinten tud dolgokat amiket mástól hall. Ilyenkor mindig kifaggatja az embert hogy mi történt vele az életében, de ténylegesen faggatózik és ha leállítod még megsértődik. Aztán ha megvan a kellő információ, megy is továbbadni a csevegőtársaknak.

2022. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!