Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítsen valaki hogy tudom...

Segítsen valaki hogy tudom oldani vagy végképp megszüntetni a kapcsolati függőségemet!!(?)

Figyelt kérdés

nagyon mélyponton vagyok az életemben , mindig is csak a barátaim tudtak felvidítani és egész életemben mások társaságát kerestem. egyedűl mindig nagyon magányos és depressziós voltam! lassan másfél évvel ezelött kezdett el tönkremenni az életem egy be nem teljesült szerelem által és már egy fél éve a vég stádiumban vagyok. a nagy társasági életemből egy semmi lett azóta , a baráti társaságom 95%a oda veszett emiatt a be nem teljesült szerelem által és úgy érzem senkim sincs. családom nincs mivel elhunytak nemrég autóbalesetben. külön élek egyedűl és hetek óta az öngyilkosság szélén állok. sajnos nem tudok nyitni senki felé mivel mondom senkim sincs már nagyon , akik vannak azokkal sincs erős kapcsolatom mert tanulnak és vagy dolgoznak sokat. azthiszem ha nem kapok segítséget még most az utolsó pillanatban bekövetkezhet a legrosszabb. rettentően hiányzik a régi életem de elvették tőlem , vagyis elvette az a bizonyos személy aki miatt ma már itt tartok. ja igen , és járok pszichológushoz viszont nem igazán látom hogy segítene:/


köszönöm előre is a segítő es normális válaszokat!

19f



2022. ápr. 20. 02:36
 1/2 A kérdező kommentje:
és nem is érzem azt hogy mondjuk sors szerűen kapnám “vissza” ezt az egészet. világ életemben segítő szándékú , jó indulatú és segítőkész voltam akin láttam hogy megérdemli vagy rászorúl . a barátaim is nagyon szerettek szóval nemhinném hogy velem lenne itt a probléma.
2022. ápr. 20. 02:44
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha pszivhológus nem ud érdemben segíteni, akkor pszichiáter.
2022. ápr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!