Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tudok majd lány...

Szerintetek tudok majd lány barátokat szerezni középsuliban fiúként?

Figyelt kérdés
Nem szeretek fiúkkal barátkozni.. többségük gyerekes,ápolatlan és irritáló.. a mostani sulimban is csak lány barátaim vannak jobban elvagyok velük mert ők kedvesek és jó fejek velük könnyű volt össze barátkozni mert velük nőttem fel és úgy mond “megszoktak” és nem kezelnek máshogy azért mert fiú vagyok szóval ha majd középsuliban csak lányokkal fogok beszélgetni meg barátkozni nem fognak hülyén nézni?

2022. ápr. 24. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Az ilyen srácokat hamar ki szokták utálni a többiek, vagy annyit mondanak rá ez biztos b..i. Egyébként egy family guy rész jutott eszembe amikor Peter elkezd női barátokkal lógni mert a férfi társasága ki utasította :D és az a vége hogy észre veszi hogy nők folyamatosan ki pletykálják.


Miért nem csinálod inkább vegyesen? Azért gimiben már más a helyzet, sokat változnak ott az emberek.

2022. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Tudsz, és nagy valószínűséggel majd azt hiszik, hogy meleg vagy.
2022. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha arra vágysz, hogy lányokkal barátkozz, az a legjobb, ha balf*** vagy. Az ilyeneket kedvelik a lányok, mert jól ki lehet őket használni, de nem kell cserében adniuk semmit.
2022. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Első 3 válaszoló ti nagyon gonoszak vagytok.
2022. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit eddig is, beszélgess, legyél nyitott. Nem szoktak ilyenekért különcnek tartani a lányok. Az a néhány aki még igen, annak jobb nem is keresni a társaságát.
2022. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja meleg vagyok es…? Marmint ha lehetne szerintetek nem lennek hetero? Most felytettem ki miert utalom a korombeli fiukat es az elso harom valaszolo csak azt bizonyitja hogy igaz amit irtam
2022. ápr. 24. 19:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Akik pedig ertelmes valaszt irtakazoknak koszi🙏🏻🙈
2022. ápr. 24. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez leginkább a jövőbeni osztálytársaidtól és tőled függ. Szerintem nyugodtan nyiss a szimpatikusnak tűnő lányok felé még a tanév kezdetekor. Könnyebb már az elején úgy alakítani a dolgokat, hogy magad köré szervezed azokat, akik jófejnek tűnnek, mint később bekerülni egy (már kialakult) baráti körbe. Ne érdekeljen mit gondolnak mások, rosszindulatú emberek mindig voltak, vannak és lesznek is, nem kell velük foglalkozni.
2022. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!