Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden ember ilyen?

Minden ember ilyen?

Figyelt kérdés
Nem állok túl jól barát ügyileg, konkrétan 1 barátom sincs.31 éves vagyok, próbálkoztam,de az összes nő csak a kibeszelés, ki kivel b.szik,kinek milyen szar, de már majdnem verseny szerűen, kinek a legrosszabb. Én hál istennek jó kapcsolatban élek, nem is tudtam rosszat mondani, így én nem érdekeltem senkit, vagy csak addig míg érdekük volt bennem.Munkahelyen se tudok ismerkedni, az sajnos nem az a hely. Hobbim meg nincs nagyon. Sokszor azon gondolkozom hogy én nem is vagyok való ide. Azért nagyon rossz egyedül. Más is van így? Ha meghalnék ma,kb a páromon kívül senki nem hiányolna,lehet már depressziós is vagyok e miatt.

2022. ápr. 25. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind, csak nehéz őket megtalálni. Ha meg megtalálod, ők más miatt nem lesznek jók, a legtipikusabb probléma az illető neme, kora, lakhelye, van/nincs gyereke, meg ehhez hasonló mondvacsinált hülyeségek.
2022. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elég a párod? Nekem elég!
2022. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem minden ember ilyen.Ma már divat,hogy mindent kibeszélnek egymásnak.

Talán te sem olyan helyen élsz,ahol igazi barátot találhatnál.A pároddal,ha jó kapcsolatban vagy, akkor ne érezd szükségét annak, hogy barátot találj,akivel nem érzed jól magadat.Elõbb-utóbb a kapcsolatod is rámenne,ha olyan emberekkel barátkozol,akiket leirtál.Tapasztalat.

2022. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN válasza:
100%
Ne az egyszerű emberek véleményei vezessenek, hanem a céljaid!
2022. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SIGMA MALE MASTERS THE GRIND válasza:
Az emberek gyökerek, a gyökerek lehúznak. De Te vagy a balta.
2022. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a felszínes ember, egyetértek. De szerencsére nem mindenki ilyen, csak nehezebb őket megtalálni. Szerintem a közös értékrend és érdeklődési kör lehet az egyik legfontosabb tényező emberek között. Írtad hogy nem igazán van hobbid, lehet részben ezért is ment nehezen a barátkozás. Érdemes lenne fejben átvenni mi az amiket szeretsz csinálni, ami leköt, ami foglalkoztat, és pl ilyesmi irányokban kezdeni keresni hasonló embereket. Nekem bevált :) Sőt visszagondolva a legtöbb barátomat különböző hobbik és érdeklődési körök kapcsán találtam meg, a közös kapcsolódási pontok miatt.
2022. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát hogyne... Kivétel nélkül. Mind a hatmilliárd.
2022. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!