Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm csak ki használ...

A barátnőm csak ki használ vagy tényleg a barátom?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben lettem gimis. Össze barátkoztam egy lánnyal akinek, már volt egy legjobb barátnője (ő is ugyan abba az osztályba já mint mi.) Elég sok mindent el szoktunk mondni egymásnak pl. fiúk, de mostanába úgy érzem, hogy csak zért vagok hogy kihasználjon. Azért, mert mondjuk megmondja, hogy én nem hívhatom őt fel, de ő bármikor felhívhat. Vagy ő azt , hogy ha valamit ír nekem arra én rögtön vissza írok neki vagy ő a nevemet sokszor leírjan egymásután arra utalva, hogy válaszolja.

Lehet, hogy ez csak azért van mert mindenen szorongok?


2022. ápr. 29. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint azért érzek így?
2022. ápr. 29. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Talán csak zavarja, hogy ilyen pocsék a helyesírásod és sokkal magasabb a mércéje barátság terén is.
2022. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normálisat nem tudsz írni?
2022. ápr. 29. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem, mert az értelmi szintednek ez felel meg. De, egyet tudok tanácsolni, nyisd ki a szádat, ülj le vele és beszéld meg a dolgokat. Vagy ehhez is gyáva vagy? Akkor milyen barátnő vagy te egyáltalán?
2022. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátság kölcsönönös egyenrangú viszony, amit ő tehet azt te is.

Ha ez neki nem tetszik akkor nem a barátod, ha az akar lenni akkor valtoztat.

2022. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon begbízok benne és ő is bennem(vagyis úgy tünik.) Lehet azért is van ez már az a lány akivel ő jött ő az a fajta aki szereti, hogy ha paracsolgatnak neki?(ovi óta ismerik egymást)
2022. ápr. 29. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtál sok dolgot, így nehéz belelátni és válaszolni. Általában a megérzések nem hiába szoktak lenni, úgyhogy talán nem véletlenül érzed ezt.


Az, hogy megmondja te mit csinálj mikor "jelentkezik", eléggé úgy tűnik hogy semmibe néz. Közben az ő viselkedése azt mutatja, hogy fordítva már nem törődik veled.

2022. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!