Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen személyiségre vall ha...

Milyen személyiségre vall ha megbeszélünk valamit és később szól a màsik személy,hogy neki úgy még se jó?

Figyelt kérdés
Mondok egy példàt megbeszéltük,hogy kiràndulni megyünk kérdezte mikor jó a talàlka erre ìr pàr óràval később hogy amit reggel 7 akart elintézni ott 9 kezdenek elhalasztottuk a talàlkàt fél óràval későbbre.Ez csak fél óra.Volt pàr ilyen eset de lehet leterhelt is amúgy próbàl ő is alkalmazkodni.Ilyenkor mindig úgy kezdi most latom,most nézem,most jut eszembe...
2022. ápr. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezek altalaban kamu kibuvok. neha lehet h 1-2 igaz, de gyanus ez a most latom, most jut eszembe, most...most... most, ja persze, en meg most jottem a falvedorol :D
2022. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,kisse furcsa...nem mondom ezuttal,hogy kibuvo.De erdekes,hogy sokszor epp kesobb jut eszebe es nem eleve ugy beszeljuk meg.Nem allitom,hogy mindig igy van eleg sokszor elofordul.Vagy van ebben egy kis narcizmus,manipulacio is.
2022. ápr. 30. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tköm tele volt ezekkel. Az én hétvégéimet vagy szabadnapjaimat is keresztbehúzták, mert megbeszéltünk valamit, én úgy szerveztem azt a napot, majd lehetőleg éjszaka vagy hajnalban vagy amikor indulásra már majdnem készen álltam lemondták, én meg erre készültem rá, pedig mást is szervehettem volna oda.


A kedvenc indokom az volt, hogy ne haragudjak így pár órával a találkozó előtt, de már valakivel szervezett programot oda. Azért megnézhette volna a k.u.r.v.a határidőnaplóját, mielőtt lefixál velem egy programot.

2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Alapesetben lehet zavaró, pl. amit 3-as írt, na de kérdező, egy kirándulásnál, ami egész napos, nem mindegy, hogy fél órával később indultok?

Ha nem akart volna elmenni, akkor nem ezt írta volna.

Ha ennyire rugalmatlan vagy, nem való neked a párkapcsolat.

2022. máj. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem parkapcsolat,nem a felora a gond es igen nem azt mondta hogy nem jon,de lehet o ipyen szemelyisegtipus.
2022. máj. 1. 07:37
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Korrektre.

Erőszakmentesen kommunikál?

Megbeszéltetek egy időpontot. Ha ő módosítani akar, úgy kér (nem kijelent vagy parancsba ad), hogy akár nemet is tudj mondani?

Ha megbeszéltetek valamit, neki jogában áll megkérni, hogy módosítsatok=igénykifejezés. Neked pedig jogodban áll nemet mondani, hiszen megbeszéltetek valamit és te is szeretnéd, hogy az igényeid teljesüljenek. Neked lehet, hogy valamiért fontos az eredeti időpont, nem tudsz vagy nem akarsz eltérni attól. Neki a te esetleges nemet mondásodra természetesen jogában áll megsértődni, ez már nem erőszakmentes. Ha így tesz, neked ajánlott ezt elfogadni (nyugodtan sértődjön meg, az ő döntése), nem belemenni a játszmájába. Akár megszakítani vele a kapcsolatot. Jogod van eldönteni, mi fér bele neked tőle.

Mindez egy elég sötét forgatókönyv, mindegyikőtök döntése, hogy bármely ponton megszakítjátok és egy jobbat dolgoztok ki. Akár az elsőnél is lehet, ami az, hogy az illető nem módosítja az időpontot. Akár a másodiknál, hogy te nem mész bele.

Minden jót.

2022. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os: koszonom!
2022. máj. 1. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Meglehetősen fegyelmezetlen, akire jogosan panaszkodsz. Együttműködésre képtelen.
2022. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet tulreaglatam,kisebb jellemhibakat leszamitva alapvetoen megbizhato es ha halaszt is programot amit megbeszelunk uj idopontot ahhoz tartja magat.
2022. máj. 2. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!